Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu kendisine kütüphanenin tamamlanması ile ilgili soru soran gençleri yanına alarak Şahinbey Millet Kütüphanesini gezerek yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Gençlerle Mi̇llet Cami̇i̇ (1)

MEB'den Öğrencilere Tatil Müjdesi! Tatil Tarihi Öne Alındı: İşte Yeni Tarih! MEB'den Öğrencilere Tatil Müjdesi! Tatil Tarihi Öne Alındı: İşte Yeni Tarih!

Heyecanla Bekliyoruz

Şahinbey Millet Kütüphanesi’nin tamamlanmasını büyük bir heyecanla beklediğini ifade eden Başkan Mehmet Tahmazoğlu, "Millet Kütüphanemizin imkânlarını saymakla bitmez. Kütüphanemizde grup çalışma salonları, çocuk kütüphanesi, engelsiz yaşam kütüphanesi, yemekhane ve kafeterya, ücretsiz internet hizmetleri ile 24 saat açık olacak. Mimarisiyle, içindeki fonksiyonları ile 40 bin metrekare inşaat alanı ile 24 saat açık Millet Kütüphanemiz şehrimizin önemli bir ihtiyacını karşılayacağı gibi simge mimari yapılarından biri olacak. Gençlerimiz için bilgi kaynağı bir alan olacak. Bizler gibi gençlerimizde kütüphanemizin tamamlanmasını sabırsızlıkla bekliyor. Kütüphanemizin şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi. HABER MERKEZİ

Gençlerle Mi̇llet Cami̇i̇ (2)

Editör: Barış Kaya