Mavi ve kırmızı takımın kıran kıran mücadelesinde, 11'e-12'lik skorla dokunulmazlık oyununu kazanan taraf kırmızı takım oldu. Bu zafer, kırmızı takım için uzun bir aradan sonra gelen bir başarı olarak değerlendirildi.

Yalı Çapkını 61. Bölüm fragmanı çıktı mı, yayınlandı mı, Yalı Çapkını  61. Bölüm ve yeni tanıtımı izle Yalı Çapkını 61. Bölüm fragmanı çıktı mı, yayınlandı mı, Yalı Çapkını 61. Bölüm ve yeni tanıtımı izle

Haftanın ilk gününde her iki takıma da yedek yarışmacılar katıldı. Kırmızı takıma 2018 yarışmacısı Mustafa Kemal, mavi takıma ise 2021 yarışmacısı Dora dahil oldu. Ancak kıyasıya geçen mücadelede kırmızı takım, bayrak mücadelesini önde tamamlayarak dokunulmazlık oyununu kazandı.

Eleme adayları ise haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımdan belirlendi. Kadın eleme adayları Kardeniz ve Pınar oldu. Mavi takımın oylaması sonucunda ise Aysu, haftanın üçüncü eleme adayı olarak belirlendi.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU

Geçen hafta sakatlık nedeniyle eleme gerçekleşmeyen Bozok ile birlikte Sercan, bu hafta otomatik eleme adayı olarak düello için hazırlanacak. Özgür ve Turabi ise geçen hafta düello sonucu eleme adaylığından çıkarak bir üst tura yükseldi. Bu hafta ise Sercan ve Bozok, birbirleriyle mücadele edecek ve kazanan takımın dokunulmazlık oyununu kaybeden isim otomatik olarak eleme adayı olacak.

Editör: Ebru Kont1