Survivor dokunulmazlık mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. Geçen hafta 4 eleme adayı çıkartan kırmızı takımda Bozok'un sakatlığı nedeniyle eleme gerçekleşmemişti. Dokunulmazlık için kıran kırana bir mücadele gerçekleşti. Nefes kesen mücadeleyi soluksuz takip eden izleyenler "Survivor kim elendi, eleme adayı kim oldu? Survivor dokunulmazlık oyununu kim, hangi takım kazandı?" sorularının cevabını merak ediyor. TV8'in sevilen programı Survivor, mavi takım ve kırmızı takımın kıyasıya rekabetiyle devam ediyor. İşte detaylar…

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu için bayrak mücadelesi kıran kıran geçti. İki yeni yarışmacıyla mücadeleye girişen takımlar yüksek motivasyonla parkurları tamamladı. 11'e-12'lik skorla dokunulmazlık oyununun kazananı kırmızı takım oldu. Haftalar sonra dokunulmazlık oyununu kazanan kırmızı takımda adeta bayram sevinci yaşandı.

Kopuk dizi final kararı mı aldı, final mi yapacak, yayından kaldırıldı mı? Kopuk dizi final kararı mı aldı, final mi yapacak, yayından kaldırıldı mı?

İKİ YENİ YARICMACI KATILDI!

Bu hafta iki takıma da yedek yarışmacılar katıldı. Kırmızı takıma 2018 yarışmacılarından Mustafa Kemal, mavi takıma ise 2021 yarışmacısı Dora dahil oldu.

Editör: Ali Kartal