Dün akşamki Survivor All Star bölümünde, eleme düellosunun final aşamasında büyük bir mücadele yaşandı. Hakan Hatipoğlu ve Yasin Yılmaz arasındaki çekişme, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. İlk olarak Hakan Hatipoğlu, Sercan Yıldırım'a karşı 5-4'lük bir skorla mağlup oldu. Ardından ise finalde Yasin Yılmaz ile karşı karşıya geldi.

DÜN AKŞAM NELER YAŞANDI?

Survivor All Star 2024'ün dün akşamki heyecan dolu bölümünde, final düellosu izleyicilere nefes kesen anlar yaşattı. Hakan Hatipoğlu ve Yasin Yılmaz arasındaki çekişme, adrenalin dolu dakikalar sunarken, izleyiciler ekran başından ayrılamadı. Ancak, mücadelenin sonunda Yasin Yılmaz, 5-3'lük skorla galip gelerek Hakan Hatipoğlu'nu Survivor All Star 2024'ten ayrılan isim ilan etti.

Adaya veda eden Hakan Hatipoğlu'nun hayatı da merak konusu oldu. 28 Kasım 1979'da Çanakkale'de doğan Hakan Hatipoğlu, Işık Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olduktan sonra eğitimine Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde devam etti. Şimdi ise izleyiciler, Hakan'ın sonraki adımlarını ve aile hayatını merakla takip etmeye başladı.

Survivor macerasıyla tanınan Hakan Hatipoğlu, 2010'da Survivor Kızlar - Erkekler ve 2015'te Survivor All Star'da gösterdiği performansla izleyicilerin gönlünde taht kurdu. Adada tam 17 hafta ve 124 gün boyunca mücadele eden Hatipoğlu, 6. olarak büyük bir başarı elde etti. Sporcu kimliğiyle de tanınan Hakan Hatipoğlu, milli su topu takımımızın bir üyesi olarak 2013 Akdeniz Oyunları'nda da Türkiye'yi temsil etti.

Hande Erçel cannes kırmızı halıda Hande Erçel cannes kırmızı halıda

Survivor All Star 2024 kadrosunda yer alan Hakan Hatipoğlu, Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. Bu mutlu birlikteliklerinden bir kızları olan Lila, şimdilerde hayranlarının da ilgi odağı haline geldi. Özellikle kızları Lila'nın son halini merak edenler, onun büyüme sürecini yakından takip ediyorlar. Hakan Hatipoğlu'nun ailesiyle birlikte geçirdiği mutlu anlar, sevenleriyle paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyada da sıkça paylaşılıyor.

İşte Hakan Hatipoğlu’nun kızı Lila…