Survivor'da mücadele tüm hızıyla devam ederken, heyecan her geçen hafta daha da artıyor. Bu haftanın karşılaşmasında Mavi Takım ile Kırmızı Takım arasındaki rekabet adeta nefes kesiciydi. Sonunda ise gülümseyen taraf Kırmızı Takım oldu. Ancak Mavi Takım için durum pek de iyi değildi; bir kişi eleme adayı olarak belirlendi.

Oyunun başlarında yaşanan bir sakatlık ise tüm dengeleri değiştirdi. Kırmızı Takım'dan Gizem, parkurda adeta çığlık çığlığa kalarak ayağını burktuğunu dile getirdi. Gözyaşları içinde "Dizim, çok acıyor" diyerek acılarını ifade eden Gizem, oyun alanından alınarak hastaneye kaldırıldı.

GİZEM'İN DURUMU CİDDİ

Acun Ilıcalı "Gizem'in ciddi bir sakatlanması oldu. Gizem'in şu andaki durumu ciddi bir tehlike hissettiriyor. Gerçekten hiç unutmadığım bir cümlesi, Survivor'ı en çok kalmayı isteyen benim demişti. Daha belirli bir şey yok ama çok tehlikeli bir durum gözüküyor. Dizdeki durum kötü. Geçmiş olsun diyoruz kendisine. Gelişmeleri söyleyeceğiz tabii ama parkurlarda kendinizi riske etmemeniz gerekiyor. MR'ı çekilecek İstanbul için görüşmeler olacak ondan sonra karar verilecek" şeklinde konuştu.

Ilıcalı "Aleyna mutsuz, Survivor'da güçlü bir kadın. Bugün mutsuz bir Aleyna görüyoruz" diyerek konuşma hakkını Aleyna Kalaycı’ya verdi.

Aleyna Kalaycı konseyde şu ifadeleri kullandı:

“2 haftadır bir mobbing içerisindeyim. Olan olaylara karşı sakin kalmaya çalışıyorum. Ben gitmek istiyorum diyene kadar buradayım. İstedikleri kadar yazsınlar beni. Düelloya her zaman hazırım. Gizem'i severim, sabah bir olay yaşadık. 2 haftanın boşalmasını o yüzden yaşadım. Pirinç yapılıyordu, ben de lapa sevdiğim için kendi hakkımı 1 bardak kadar erken aldım. Gizem de o kadar yükseldi ki bana. Pilav tam olmuyormuş kapak açılınca. Benim sevdiğim Gizem'in ne kadar bana karşı dolduğunu görünce inanamadım ve çok üzüldüm. Belli ki dolmuş/doldurulmuş. Burada o kadar büyük şeyler yaşıyoruz ki, alt tarafı bir pirinç olayı nasıl kalp kırmaya kadar gidiyor. Uzun süredir erkeklerle takılıyorum zaten. Bu durumdan dolayı üzücü anlar yaşandı. Gizem'in sinirlendiği nokta, ben lapa seviyorum ve benim erken almam. Kimisi lapa sever, kimisi yanmış sever. Olay miktarı değil pilavı erken almak.”

“SORUN ASLINDA ALEYNA”

Merve, "Sorun aslında Aleyna. Çünkü Aleyna ile ilgili ailemden gelenlerle birlikte gördüm. Herkesin arkasından farklı konuşuyor. Benimle konuştuğunda problem yok ama daha sonra duyduklarım, öğrendiklerim, tavırlar, farklı" dedi.

Nefise ise şunları dile getirdi: "Şoklar içerisindeyim, Aleyna algı yapıyor şu an. Bir hastalığı varmış, bir sinir krizi geçirdi ama fiziken her hangi bir problemi yoktu. Anlamadık bir anda çıktı olay. Eğer bizimle ilgili bir problemi varsa toplanabilirdik konuşabilirdik. Böyle bir durumda bizi oyunda yalnız bıraktı. Gizem de sakatlandı, kaldık 2 kadın. Sürekli oyuna çıkıyoruz. Ona rağmen mücadele ettik. Aleyna'nın erkeklerden intikam aldığını düşünüyorum ben. Özellikle bu Sercan olabilir bilemiyorum. Beni ilgilendirmiyor, benim onu sevmediğimi de biliyor. Takımı bu şekilde bırakması bana çok koydu. Benim de psikolojik sorunlarım var ben çıkıp mücadele ediyorum" şeklinde konuştu.

Aleyna ise iddialara şu şekilde cevap verdi: "Kamp alanından uzaklaştıktan sonra çok farklı olaylar yaşadım. Görüntüler gösterilse çok iyi olur. Benim 2021'de oynamadığım bir gün bile yok. Bu sene de ilk defa oynamadım. Ayaklarım gitmedi. Doktorum da sağ olsun uygun gördü oyuna çıkmadım" dedi.

Yunus Emre ise kısa bir konuşma yaparak, "Büyütülmemesi gereken şeyler bence. Hiçbirimiz hiçbirimizin akrabası değil, bir yol geçiriyoruz. Ne kadar birlik olursak iyi olur zaten sayılı günümüz var burada. Herkesi güçlü olmaya devam ediyorum" dedi.

Bahar dizisi Doktor Cha dizisinden uyarlama, konusu ne, gerçek hikaye mi? Bahar dizisi Doktor Cha dizisinden uyarlama, konusu ne, gerçek hikaye mi?

YUNUS EMRE'NİN CEZASI BİTTİ

Survivor'da Acun Ilıcalı, takımlar arasında yaşanan ceza ve ödül durumlarını açıkladı. Yunus Emre'nin cezasının sona erdiğini ve bir sonraki kazandıklarında ödülden faydalanabileceklerini belirtti. Ayrıca, Poyraz'ın da 2 ödül cezasının silindiğini duyurdu.

3. ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Survivor'da gerçekleştirilen konsey toplantısında yapılan oylama sonuçları belli oldu. Oylama sonucunda, 1 oy ile Ogeday, 5 oy ile Yaman ve 6 oy ile Batuhan eleme potasına girdi. Bu sonuçlarla birlikte Batuhan, üçüncü eleme adayı olarak belirlendi. Konseyde daha önce Hakan ve Bozok'un adayı olmuştu.

BAYRAK SİSTEMİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI

Kadın yarışmacılardaki eksiklikten sakatlıklardan dolayı artık bayrak yarışında 2 erkek 2 erkeğe karşı yarışabilecek.

Editör: Fatma Gültekin