Survivor All Star'ın 24 Mart akşamı yayımlanan bölümünde heyecan doruktaydı. Ödül oyununda mücadele eden takımlar arasından galip çıkan Kırmızı Takım, büyük bir başarı elde ederek iki günlük tatil hakkı kazandı. Kazanılan ödülle birlikte Kırmızı Takım, adadan bir süreliğine ayrılarak dinlenme fırsatı buldu. Ancak ödül oyunu sırasında yaşananlar sonrasında Kırmızı Takım'dan bir yarışmacı yeniden ceza aldı, bu durum takım içinde dengeleri değiştirebilir. Survivior hayranları, bu gelişmeleri merakla takip etmeye devam ediyor.

ÖDÜL OYUNUNU KIRMIZI TAKIM KAZANDI

Survivor All Star'da son ödül oyununu kazanan Kırmızı Takım, Turks ve Caicos Adaları'nda bulunan ultra lüks bir villada konaklama hakkı kazandı. Takım üyeleri, bu rüya gibi evde unutulmaz bir deneyim yaşadılar. Ultra lüks villada sunulan olanaklar ve muhteşem manzara, yarışmacıların stresini atarak keyifli bir zaman geçirmelerini sağladı.

Survivor'da ödül keyfi yaşayan yarışmacıların jetski ile turladığı sırada, tüm ekibi korkutan bir olay yaşandı. Yunus Emre'nin kontrolünü kaybettiği jetski, hızla ilerleyerek Nagihan'ın üzerine doğru geldi. Korkunç çarpışmanın ardından Nagihan'ın kullandığı jetski ise ortadan ikiye bölündü. Bu tehlikeli olay sonrasında yarışmacılar büyük bir şok yaşadı ve hemen yardıma koştu.

NAGİHAN YUNUS EMRE’YE SERT ÇIKTI

Kazanın ardından Nagihan, yaşadığı korkunç anlara tepki gösterdi. "Öldürüyordu beni, öyle gözü kör geldi ki. Bu adamla hiçbir şey yapılmaz. Abi ölüyordum lan ölüyordum!" diyerek Yunus Emre'ye sert bir şekilde çıkıştı. Nagihan'ın sözleri, yaşadığı korku ve endişenin boyutlarını net bir şekilde ortaya koydu. Bu tür anlık kazaların yarışmacılar arasında nasıl büyük bir stres ve tehlike oluşturabileceğini bir kez daha gösterdi.

“SADECE KIZIMI DÜŞÜNDÜM”

Gözyaşlarına boğulan Nagihan, yaşadıklarını anlatırken titrek bir sesle, "Hayatımda hiç bu kadar ölümle burun buruna geldiğim bir anım olmamıştı. Hani derler ya 'hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçti', sadece kızımı düşündüm. Çaresiz bir şekilde yaşıyor olduğuma inanmaya çalışıyorum" açıklamasında bulundu.

YUNUS EMRE’YE CEZA

Yunus Emre, yaşanan büyük kazayı şu sözlerle değerlendirdi: "Öyle büyük bir kaza yaşadık ki hiçbirimize bir şey olmaması yaradanın bir mucizesi."

Olayın ardından Acun Ilıcalı, cezayı açıkladı. Bundan sonra Yunus Emre, ödül kazandıktan sonra bu gibi araçları kullanma hakkını kaybetti.

İşte o anlar:

15 Nisan 2024 Survivor Eleme Adayı Kim Oldu? 15 Nisan 2024 Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Editör: Fatma Gültekin