Survivor All Star 2024'te Yeni Bir Kavga: Yaman ve Yasin Arasında Gerginlik

Survivor All Star 2024'te yarışmacılar arasında yaşanan kavgalara bir yenisi daha eklendi. Yaman ve Yasin'in tartışma yaşaması izleyicileri şaşırttı. Survivor'da Yaman, Yasin Obuz'a dönerek uyarıda bulundu ve "Seni kimse elimden alamaz” dedi.

Survivor'da Tansiyon Yükseldi: Yaman ve Yasin Arasında Gerginlik

Dünyanın en zor yarışması olarak lanse edilen Survivor'da tansiyon hiç düşmüyor. Yarışmacılar hem zamana hem de rakiplerine karşı yarışırken bir yandan da açlıkla mücadele ediyorlar. Survivor'daki 'Bil-Bakalım' oyununda Yaman ve Yasin arasında tartışma yaşandı.

Survivor'da Ortalık Bir Anda Karıştı!

Gülüşmelerin yaşandığı oyunda sinirler bir anda gerildi. Yasin'in oyuna ilişkin "Bile bile yapıyor" ifadesi bardağı taşırdı. Yaman sinirlendi ve "Neyin bile bilesi?" diyerek tepki gösterdi. Yasin'in "İşine bak hadi!" sözlerine içerleyen Yaman "Bak sana bir tane vururum burada. Kimse elimden alamaz seni" dedi. Yasin de bunun üzerine Yaman'ın üzerine yürüdü.

Hakan ve Poyraz, Yasin'i Durdurmaya Çalıştı

Hakan ve Poyraz Yasin'i durdurmaya çalıştı. Yaşanan tartışma Survivor All Star'a damga vurdu.

BAHAR dizisi nerede çekiliyor, çekildiği hastane nerede, hangi semtte? BAHAR dizisi nerede çekiliyor, çekildiği hastane nerede, hangi semtte?
Editör: Muharrem Türkoğlu