Survivor dokunulmazlık mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. Geçen hafta 4 eleme adayı çıkartan kırmızı takımda Bozok'un sakatlığı nedeniyle eleme gerçekleşmemişti. Dokunulmazlık için kıran kırana bir mücadele gerçekleşti. Nefes kesen mücadeleyi soluksuz takip eden izleyenler "Survivor kim elendi, eleme adayı kim oldu? Survivor dokunulmazlık oyununu kim, hangi takım kazandı?" sorularının cevabını merak ediyor. TV8'in sevilen programı Survivor, mavi takım ve kırmızı takımın kıyasıya rekabetiyle devam ediyor. İşte detaylar…

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu için bayrak mücadelesi kıran kıran geçti. İki yeni yarışmacıyla mücadeleye girişen takımlar yüksek motivasyonla parkurları tamamladı. 11'e-12'lik skorla dokunulmazlık oyununun kazananı kırmızı takım oldu. Haftalar sonra dokunulmazlık oyununu kazanan kırmızı takımda adeta bayram sevinci yaşandı.

SURVİVOR ELEME ADAYI bu akşam (4 Mart) belli mi, kim eleme adayı gösterildi SURVİVOR ELEME ADAYI bu akşam (4 Mart) belli mi, kim eleme adayı gösterildi

SURVİVOR'DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Haftanın 3. karşılaşmasının yaşandığı dokunulmazlık oyununda kaybeden takım maviler oldu. Mavi takım yarışmacıları ilk olarak adadan gitmesini istedikleri isimler için oylarını verdi. Yapılan oylama sonucu Aysu 7, Berna 3, Damla Can 2 oy aldı. Böylece bu haftanın eleme adayları Kardeniz, Pınar ve Aysu olarak belirlendi. 

İKİ YENİ YARIŞMACI KATILDI!

Bu hafta iki takıma da yedek yarışmacılar katıldı. Kırmızı takıma 2018 yarışmacılarından Mustafa Kemal, mavi takıma ise 2021 yarışmacısı Dora dahil oldu.

Editör: Fatma Gültekin