Survivor All Star'da heyecan dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Bu haftanın eleme adaylarının belirlenmesi için yarışmacılar arasında gerçekleşen çekişmeli bir düello nefesleri kesti. Kazanan takım, dokunulmazlık ödülünün de sahibi oldu ve büyük ödülle birlikte güçlü bir konuma yerleşti. Programı yakından takip edenler ise dokunulmazlık oyununu ve ödül oyununu kazanan takımı merakla bekliyor. Ayrıca, haftanın eleme adayının kim olduğu da büyük bir merak konusu. Heyecan dolu bu yarışmada, hangi takımın kazandığı ve eleme adayının kim olduğu, Survivor severler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. İşte merak edilen her şeyin cevabı…

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu haftanın son dokunulmazlık oyunu büyük bir heyecana sahne oldu. Kıran kırana geçen mücadelede, Kırmızı takım rakibini 12-8'lik bir skorla geride bırakarak dokunulmazlığı kazandı. Bu galibiyetle birlikte Kırmızı takım, günün ödülünün sahibi oldu ve aynı zamanda aday çıkarma sürecinde kendini güvence altına aldı.

SURVİVOR HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Survivor'da son haftalar oldukça hareketli geçiyor. Bu haftanın dördüncü ve son eleme adayı Mavi takımın güçlü ismi Batuhan oldu. Üçüncü eleme adayı Yunus Emre, ikinci eleme adayı ise Mavi takımdan Yaman olarak belirlenmişti. İlk eleme adayı olarak ise 13 Nisan'da kaybeden Kırmızı takımın ismi Özgür olmuştu.

Geçtiğimiz hafta ise Survivor'da Hakan Hatipoğlu elenerek adaya veda etmişti.

Melekler geri dönüyor! Victoria's secret'ın ikonik defilesi Melekler geri dönüyor! Victoria's secret'ın ikonik defilesi