DOKUNULMAZLIK OYUNUNU  KİM KAZANDI?

Survivor All Star'da her gün artan bir heyecan yaşanıyor. Dokunulmazlık yarışmasını 12-10'luk skorla Kırmızı Takım kazandı. Mağlup olan Mavi Takım ise ilk düello adayını oylama sonucu belirledi.

Dokunulmazlık sembolünü kazanan Bozok, "Bugün herkes harikaydı, mükemmel bir başlangıç yaptık diyebilirim. İlk dokunulmazlığımızı kazandık, tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

NAGİHAN SURVİVOR'A DEVAM EDECEK Mİ?

Nagihan'nın  sakatlığıyla ilgili de konuşan Acun, "Dizindeki şişin inmesini bekliyoruz. Raporları İstanbul'a gönderildi. Birkaç doktorumuz durumu tartışıyorlar. Sizlere son durumu devamlı bildireceğiz. Survivor'da biliyorsunuz sakatlık en büyük bela. Bir anda her şey sona erebilir" dedi.

"ORGANİZE BİR YİYECEK İHLALİ"

Konseyde açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, "Survivor tarihinde ilk defa organize bir yiyecek ihlali" ile karşılaştıklarını açıkladı.

Ilıcalı, "Son zamanlarda görmediğimiz bir olay. Hatta hiç gördük mü bilmiyorum. Survivor'da burada bir şey buldum, aldım yedim gibi olaylara hırsızlık gözüyle bakmıyoruz. Bizim için bu kural ihlali. Cezaları da biliyorsunuz. Daha önce hiç başımıza gelmedi. Bu seferki konu organize bir şekilde yiyecek temin etme çabası. Bu konuda siz nasıl çaba içerisindeyseniz bizim ekip de bunları engelleme çabasında. Maalesef İstanbul'dan organize edilmeye çalışılan bir yiyecek ihlalini öğrenmiş bulunmaktayız." açıklamasında bulundu.

İstanbul'dan organize edilen yiyecek operasyonunun detaylarını paylaşan Ilıcalı, "Bir yarışmacımızın yakını Dominik'le bağlantıya geçip, işi operasyona bağlamış, Dominik'teki lokal üzerinden kendi yakınına yiyecek temin etmeye çalışıyor. Biz de bunu tespit ettik. Biliyorsunuz spontane suç başkadır, organize suç başkadır. Bizim çok soğuk bakacağımız ve hiç tolerans gösteremeyeceğimiz bir konu bu. Arkadaşlarımızı tebrik ediyorum bunu çok güzel bir şekilde tespit ediyorlar ve belgeleriyle olayı somut hale getirdiler." dedi.

İzzet Yıldızhan, Külotla Sahneye Çıkmayın İzzet Yıldızhan, Külotla Sahneye Çıkmayın

KARDEŞİ AÇ OLMASIN DİYE..

Ilıcalı "Bu arkadaşımız Mavi Takım'dan ve bu yarışmacımız Aysu! Dün düelloda elenseydin bu konu bitmiş olacaktı çünkü yeni tespit ettik. Abin herhalde bu olayı iş edinmiş kardeşi aç kalmasın diye böyle bir organizasyonun içerisine girmiş. Bunu organize eden birini görürsek, bizdeki karşılığı ceza olarak çok yüksek. Bundan sonraki 5 ödülden yararlanamayacaksın. Bu konuda da sana karşı da sitemimiz var. Buradan abine de selamlar, kardeşinin Survivor'da olduğunu unutmasın ve kardeşi de eşit şartlarda yarışsın" dedi.

HAKAN İLK ELEME ADAYI OLDU

Mavi takımda gerçekleştirilen oylamanın sonucunda ilk eleme adayı Hakan oldu. Hakan, "Taktir-i ilahi diyorum. Sakin ve sessiz bir şekilde kaderimin beni götürdüğü yere gitmek istiyorum. Bir kızgınlığım yok, elimden geleni yapacağım" dedi.

Editör: Barış Tekeci