Acun Ilıcalı, dün yayınlanan Survivor programında dünyaca ünlü bir futbolcunun yarışmaya katılacağını duyurdu. İzleyiciler, öncelikle antrenman yaptığı anları sosyal medyada paylaşan Mesut Özil'in bu futbolcu olabileceğini speküle etmeye başladı.

Dün akşam yayınlanan Survivor All Star bölümünde Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklama büyük ilgi uyandırdı. Ilıcalı, dünyaca ünlü bir futbolcunun yarışmaya katılacağını duyurduğunda, izleyiciler hemen gözlerini Mesut Özil'e çevirdi.

Metin Akpınar'ın Kızı Duygu Nebioğlu Kimdir ve Annesi Suphiye Orancı kimdir? Metin Akpınar'ın Kızı Duygu Nebioğlu Kimdir ve Annesi Suphiye Orancı kimdir?

Ilıcalı'nın yarışmacı Sercan Yıldırım'la yaptığı konuşmada, "Geçen bir arkadaşım aradı, gelmek istiyor mu diye sordu, 'gel' dedim. Sercanlar iyi takım var oynayalım, o da sağ olsun kırmadı gelecek" ifadeleri, izleyicilerde büyük bir merak uyandırdı.

Sercan'ın kim olduğunu sorması üzerine Ilıcalı'nın verdiği "Dünyanın en büyük futbolcuları arasında gösterilen" cevabıyla, Mesut Özil'in akıllara gelmesi kaçınılmaz oldu.

Editör: Fatma Gültekin