Kül Masalı İlker Sami Kılıç-Tufan kaç yaşında, gerçek adı ne, aslen nereli hangi dizi ve filmlerde oynadı Kül Masalı İlker Sami Kılıç-Tufan kaç yaşında, gerçek adı ne, aslen nereli hangi dizi ve filmlerde oynadı

Survivor All Star'ın sunucusu Murat Ceylan ve moderatör Acun Ilıcalı eşliğinde devam ediyor. Kırmızı ve mavi takımlar arasındaki mücadele nefesleri keserken, Turabi'nin kırmızı takımda son bölümlerde yer almaması izleyiciler arasında merak konusu haline geldi. Peki, Survivor Turabi neden bulunmuyor? Elendi mi, yoksa diskalifiye mi oldu?

Turabi henüz Survivor yarışmasından elenmedi ve hala Survivor All Star 2024 kadrosunda kırmızı takımda mücadele etmektedir.

SURVIVOR TURABİ NEDEN YER ALMIYOR?

Turabi'nin yarışmada olmamasının sebebi belli oldu. Yarışma sırasında Turabi'nin iç yan bağlarında yırtık tespit edildi.

Doktorların en az 2 hafta dinlenmesi gerektiğini belirtmesi üzerine, yarışmacı son bölümlerde yer almadı. Turabi'nin sakatlığının ciddiyeti ve iyileşip iyileşmeyeceği konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. İlerleyen bölümlerde Acun Ilıcalı'nın konu hakkında açıklama yapması beklenmektedir.

Editör: Ebru Kont1