Yeni sezonda sular durulmazken, eleme adayları her yarış sonrasında gündeme oturuyor. Dün akşam yayınlanan bölümde, haftanın eleme adayı belirlendi. Peki, 19 Şubat Survivor eleme adayı kim oldu ve dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Detaylar aşağıda.

Haftanın Eleme Adayları Gündemde

Survivor eleme adayları, trend aramalar listesinde yerini aldı. Son bölümde, haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlık oyunu sonucunda kaybeden takım ada konseyine giderken, iki aday arasında eşit oy çıkmasıyla yeni bir aday belirlendi. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor'da Kaos Günü

Survivor All Star mücadelesinde adeta kaos günü yaşandı. Dokunulmazlık oyununda yaşanan itirazlar ve takımların birbirleriyle girişmesi nedeniyle adada yarışmacıları ayırmak zorlaştı. Hakan'ın kural ihlaline karşı yaptığı açıklama, Pınar ve Sema'nın tartışması geceye damga vurdu. Ogeday ve Hakan arasındaki gerilim de dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca Yaman, yarış sırasında dişini kırdı.

Uğur Dündar'a Babalık Davası Açan Dilara G. Kimdir ve Kaç Yaşında? Uğur Dündar'a Babalık Davası Açan Dilara G. Kimdir ve Kaç Yaşında?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor'da bu haftanın dokunulmazlığını mavi takım kazandı. Buna karşılık, kaybeden kırmızı takım ada konseyine giderek eleme adayını belirledi.

19 Şubat Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor All Star'ın son bölümünde, haftanın üçüncü eleme adayı belirlendi. Bu haftanın son eleme adayı BOZOK oldu.

Editör: Ebru Kont1