2024 All Star sezonunda mavi takımın iddialı yarışmacılarından biri olan Sahra Işık, Survivor'dan kendi isteğiyle ayrıldı. Ayrılık sonrası sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla bazı isimleri hedef aldı. Instagram'da yaptığı bir paylaşımda, "Hayatımı bitirmeye çalışanların beni ailemle vuran kahpelerin hayatını bitirmeye geliyorum. N.M.S" ifadelerini kullandı.

Sahra'nın yarışmadan ayrılmasına dair bir iddia da sosyal medyada yer aldı. Seda Aktuğlu'nun Sahra'nın eşi İdris Aybirdi'ye, Sahra'nın adada servetine çökmek istediğini söylediği iddia edildi. Bu durum üzerine Aybirdi ile görüşen Sahra, ağlayarak yarışmadan çekilmek istediğini belirtti ve İstanbul'a dönmek üzere özel uçak talep etti.

Kerimcan Durmaz’dan şok eden Zafer Partisi paylaşımı! Kerimcan Durmaz Zafer Partili mi oldu? Kerimcan Durmaz’dan şok eden Zafer Partisi paylaşımı! Kerimcan Durmaz Zafer Partili mi oldu?

Estetik operasyonlar sonucu yaşadığı değişimle adından söz ettiren Sahra Işık, 2013'te Best Model yarışmasında üçüncülük kazanmış ve Malezya'da Türkiye'yi temsil etmişti. Instagram'da 500 binin üzerinde takipçisi olan Işık, paylaşımlarıyla bu dönüşümü gözler önüne seriyor. Sahra'nın eski ve yeni hali arasındaki fark, takipçilerini şaşırtıyor.

2019 yılında iş insanı İdris Aybirdi ile evlenen Sahra Işık, hem yarışmadaki performansı hem de kişisel yaşamındaki dönüşümleriyle gündem olmaya devam ediyor.

Editör: Ebru Kont1