Survivor Sahra, Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan'ın sunduğu Survivor All Star'da beklenmedik bir ayrılık yaşadı. Peki, Sahra neden diskalifiye oldu?  Survivor Sahra ayrıldı mı, neden ayrıldı? İşte yanıtlar...

Düello oyununun ortasında, sunucu Murat Ceylan beklenmedik bir duyuru yaparak Sahra'nın yarışmadan çekildiğini açıkladı. Ceylan, bu hafta elemenin olmayacağını da ekledi.

Nuri Alço'nun Ankara'ya sevk edildiği bildirildi! Nuri Alço'ya ne oldu? Nuri Alço'nun Ankara'ya sevk edildiği bildirildi! Nuri Alço'ya ne oldu?

Survivor'da eleme potasındaki yarışmacılar düelloya hazırlanırken Sahra'nın çekilme kararı herkesi şaşırttı. Murat Ceylan, konu hakkında açıklama yaparak şunları söyledi: "Normalde bu gece 4 adayımız vardı. Bu üçlünün yanında bir de Sahra olması gerekiyordu. Ancak arkadaşlar, Sahra bu akşamki mücadelede yer alamayacak. Sahra maalesef Survivor All Star'a veda etti. Şartlar çok zor ve biz her bir yarışmacıyı kaybetmek değil, kazanmak için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak Sahra'nın bırakmak istediğini bizlerle paylaşmasıyla saygı duymak zorundayız. Böyle başlamak istemezdik. Esas önemli olan üç adayımızla konuşacağım. Oyun nasıl olacak, bunları anlatacağım."

Editör: Fatma Gültekin