Aybirdi, gazetecilere konuşarak, Survivor yarışması için Dominik'te bulunan eşi Sahra Işık ile karşılıklı anlaşarak boşanma davasını geri çektiklerini duyurdu.

Yargı yeni bölüm fragmanı, Yargı 87. bölüm fragmanı izle linki Yargı yeni bölüm fragmanı, Yargı 87. bölüm fragmanı izle linki

Ünlü iş insanı İdris Aybirdi, Sahra Işık ile 2019 yılında evlenmişti. Ancak çift, evlilik yıldönümlerini kutlamak için çıktıkları yemekte, Işık'ın eşine boşanma davası açma kararıyla sürpriz bir gelişme yaşamıştı. Aybirdi, bu durumu Levent'te basın mensuplarına açıklayarak çiftin ilişkisindeki sürpriz gelişmeyi paylaştı.

Aybirdi, Survivor yarışmasının devam ettiği Dominik'te eşi Sahra Işık ile karşılıklı anlaşarak boşanma davasını geri çektiklerini ifade etti. Aybirdi'nin sözleri şu şekilde:

"Davayı tamamen geri çektik. Karşılıklı feragat ettik. Şu an ilişkimizde bir problem yok. Sorunlarımızı çözdük. Sahra Survivor'a gitmeden önce bir veda gecesi yapmıştık. Yarışmada da başarılı gidiyor. Kendisini destekliyorum."

Editör: Ebru Kont1