Bu sezon büyük bir merakla takip ettiğimiz Survivor All Star'da gerginlikler hiç bitmiyor. Son olarak Sema ve Pınar arasındaki kavga programın en çok konuşulan olayıydı. Pınar'ın sözlerine dayanamayan Sema, fiziksel temas kurunca yarışmadan diskalifiye edildi. Bu gelişme, izleyiciler arasında büyük bir tartışma yarattı.

15 Nisan 2024 Survivor Eleme Adayı Kim Oldu? 15 Nisan 2024 Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Sema Aydemir'in diskalifiyesi sonrasında birçok kişiden destek mesajları geldi ve Acun Ilıcalı'nın kararı sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Sosyal medyada, Pınar'ın da diskalifiye edilmesi gerektiği yönünde birçok yorum yapıldı. Bu durum, izleyiciler arasında büyük tartışmalara neden oldu.

FLAŞ İDDİA...

Konuya dair en dikkat çekici yorumu, 2012 Olimpiyatları'nda Sema ve Pınar ile birlikte yarışan eski Survivor yarışmacısı Birsen Bekgöz'den geldi. Bekgöz'ün yorumları, sosyal medyada büyük ilgi ve tartışma yarattı.

Bekgöz; 'Sema'nın elenmesine çok üzüldüm. Pınar'ın çok kışkırtması sonucu neler oldu neler. Kurnazlar karşı tarafı kışkırtmaya çalışır. Pınar zaten bilenip gitmiş ve sonucunda da büyük bir enerji patlaması oldu' dedi.

'DOPİNGLİ ÇIKTIĞIN İÇİN'

Bekgöz sözlerine; 'Kendi doğrularını kaybetmiş olanlar 'Pınar Saka' kendilerini çamura batmış olarak bulurlar. 400m Türkiye Rekoru Benim diye dolaşıyorsun. İnsanlara göz göre göre yalan söylüyorsun! 400m rekorun dopingli çıktığın için iptal edildi ve eski rekortmen olarak bana iade edildi' dedi.

Birsen Bekgöz'ün bu iddiası, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Editör: Barış Tekeci