Nihat Altınkaya, Survivor 2024 All Star kadrosunda yer almasına rağmen, yarışmanın başlamasıyla birlikte parkurlarda görünmedi. 2012 Survivor şampiyonu Nihat Altınkaya'nın neden yer almadığı ve ne zaman katılacağı merak konusu oldu.

Acun Ilıcalı konu hakkında yaptığı açıklamada, Nihat Altınkaya'nın sağlık sorunları nedeniyle adada olmadığını belirtti. Altınkaya ise sosyal medya hesabından yaptığı videolu paylaşımda, Survivor All Star hazırlıkları sırasında aşil tendonunun koptuğunu ve ameliyat geçirdiğini açıkladı. Ayrıca, yoğun bir fizik tedavi sürecinden geçtiğini ifade etti.

Kül Masalı Berfu Öngören-Süreyya kaç yaşında, gerçek adı ne, aslen nereli hangi dizi ve filmlerde oynadı Kül Masalı Berfu Öngören-Süreyya kaç yaşında, gerçek adı ne, aslen nereli hangi dizi ve filmlerde oynadı

Ilıcalı, henüz Nihat Altınkaya'nın yarışmaya ne zaman dahil olacağına dair bir tarih vermedi. Ancak Altınkaya'nın iyileştikten sonra kadroda yer alacağını belirtti. Altınkaya'nın ameliyat sürecini geçirdiği ve fizik tedavinin tamamlanmasıyla birlikte Survivor adasında olması bekleniyor.

Editör: Ebru Kont1