Survivor 2024 All Star kadrosuna yedeklerden dahil olan isimlerden biri olan Mustafa Kemal Kurt, kaybedilen ikinci dokunulmazlık oyunu sonrasında haftanın ikinci eleme adayı olarak belirlendi. Bu akşam ekranlara gelecek olan üçüncü dokunulmazlık mücadelesi sırasında Mustafa Kemal Kurt ve Sercan arasında büyük bir gerilim yaşanacak. Ancak Survivor Mustafa Kemal Kurt'un diskalifiye olup olmayacağı ise merak konusu. Peki, Mustafa Kemal Kurt kimdir?

SURVİVOR MUSTAFA KEMAL KURT DİSKALİFİYE OLACAK MI?

Survivor All Star 2024'te Haftanın Son Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Son Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor All Star 2024'te Haftanın Son Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Son Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor Mustafa Kemal Kurt'un diskalifiye olup olmayacağı sorusunun yanıtı, bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde netlik kazanacak.

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUSTAFA KEMAL KURT KİMDİR?

Mustafa Kemal Kurt, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu. Profesyonel ragbi oyuncusu olan Kurt, Türk Ragbi Milli Takımı'nın kaptanı olarak görev yapmaktadır ve 2010 yılından beri milli takım oyuncusudur. Ayrıca crossfit sporuyla da ilgilenen yarışmacı, çeşitli yerlerde ragbi koçu olarak da görev yapmıştır.

Kurt, 2008-2011 yılları arasında Fransız ragbi takımı "RC Vichy Rugby" kulübünde oynamıştır. 2011-2015 yılları arasında İstanbul'da Koç Üniversitesi'nde ragbi takımı koçu olarak görev almıştır. Ayrıca "Survivor 2018 All Star" yarışmasına da katılmıştır. Evli olan Mustafa Kemal'in bir çocuğu olduğu bilinmektedir.

Editör: Fatma Gültekin