BAHAR dizisi nerede çekiliyor, çekildiği hastane nerede, hangi semtte? BAHAR dizisi nerede çekiliyor, çekildiği hastane nerede, hangi semtte?

SURVİVOR  ALL STAR DÜELLO KİM KAZANDI?

Survivor'da düelloların sonucu merakla bekleniyor. 22 Şubat Perşembe günü yayınlanan yeni bölümde, haftanın eleme adayları Hakan, Mustafa Kemal, Bozok ve Dora oldu. Dünyaca ünlü futbolcu Ronaldinho, Acun Ilıcalı ile birlikte ayak voleybolu oynadı ve Sercan-Yasin takımını yendi. Ardından Ronaldinho ve Acun Ilıcalı, yeni maceraya hazırlandılar. Aynı gün yayınlanan 41. bölümde takımlar oluşturuldu ve Ronaldinho liderliğinde Survivor All Star ekibi maç yaptı. Maçın ardından düello oyunu başladı. Şimdi izleyiciler, kimin kazandığını merakla bekliyor.

22 ŞUBAT SURVİVOR ALL STAR KİM ELENDİ?

TV8'de canlı olarak yayınlanan Survivor yeni bölümü başladı. 22 Şubat'ta eleme potasında eşleşmeler belli oldu. Yeni bölümde adrenalin dolu düellolarla adada kalma mücadelesi başladı. Hakan, Mustafa Kemal, Bozok ve Dora eleme adayları arasında yer alıyor. Bu akşamın en heyecanlı anı ise kimin eleneceğinin belli olacağı an olacak. Survivor'un bu akşamki bölümünde kimin eleneceği merakla bekleniyor. İzleyicilerin sorusu olan "Survivor'da kim elendi?" sorusunun yanıtı, 22 Şubat Perşembe günü yayınlanan 41. bölümde açıklanacak.

Editör: Barış Tekeci