Yeni haftanın ilk acil durum konseyinde Acun Ilıcalı, Survivor'a yeni bir yarışmacının katıldığını duyurdu. Bu yeni isim Batuhan Karacakaya olurken, daha ilk dakikalarda Poyraz'la tartışma yaşandı. Yeni yarışmacıyla birlikte dengeler değişecek, takımlar yeniden şekillenecek.

Acun Ilıcalı Bombayı Patlattı: Dünyaca Ünlü Eski Futbolcu Survivor Kadrosunda! Acun Ilıcalı Bombayı Patlattı: Dünyaca Ünlü Eski Futbolcu Survivor Kadrosunda!

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Sembolleri düşüren ve üstünlüğü sağlayan takım dokunulmazlığın sahibi olacak. Bu mücadeleyi 10-12'lik skorla MAVİ TAKIM kazandı, kaybeden kırmızı takım ise ada konseyinde 2. eleme adayını belirlemek zorunda kaldı.

Survivor Haftanın 2. Eleme Adayı Kim Oldu?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım, ada konseyinde haftanın 2. eleme adayını belirledi. Bu hafta kırmızı takımdan eleme adayı olarak Pınar seçildi.

Survivor Haftanın İlk Eleme Adayı Kim Oldu?

24 Şubat Cumartesi günü kaybedilen dokunulmazlık oyununun ardından mavi takımdan potaya giden haftanın ilk eleme adayı Begüm oldu.

Survivor'da Geçen Hafta Kim Elendi?

Geçen hafta erkek elemesinde Survivor'a veda eden isim Dora oldu. Survivor All Star'a katıldığı için heyecanlı olduğunu belirten Dora, elenme sonrası yaptığı konuşmada, yarışmaya biraz geç katıldığını ve tam olarak uyum sağlayamadığını dile getirdi.

Survivor All Star 2024'te yaşananlar ve eleme süreçleri, yarışmanın heyecanını artırırken, yeni yarışmacıların katılımı ve takımlar arasındaki rekabet izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Editör: Ebru Kont1