HİLMİ CEM İNTEPE KİMDİR?

Cem Yılmaz'ın Tepki Çeken Nafaka Mizahı: "Benimki Nafaka Değil, Madafaca" Cem Yılmaz'ın Tepki Çeken Nafaka Mizahı: "Benimki Nafaka Değil, Madafaca"

Hilmi Cem İntepe, 1992 yılında Muğla'nın Menteşe ilçesine bağlı Yenice Mahallesi'nde dünyaya geldi. Çocukluğunu Bodrum'un Güvercinlik Mahallesi'nde geçiren Hilmi Cem, 17 yaşında Latin danslarına ilgi duyarak bu alanda yeteneklerini geliştirdi ve Türkiye Gençler Şampiyonu unvanını kazandı. İlk kez Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında dans gösterisiyle dikkatleri üzerine çekti. 2013 yılında katıldığı Survivor yarışmasını birincilikle tamamlayarak büyük bir başarı elde etti. Oyunculuk kariyerine Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Yavuz karakteriyle adım atan Hilmi Cem, Çalıkuşu, Stajyer Mafya, Çılgın Dersane gibi diziler ve filmlerde de rol aldı. 2016-2017 yılları arasında yayımlanan Bodrum Masalı adlı dizide Kelebek karakterini canlandırdı.

SURVIVOR HİLMİ CEM İNTEPE, SEVGİLİSİ KİMDİR?

Hilmi Cem İntepe, uzun süredir Pırıl Atasev ile birlikteliği olan bir isimdir. İlişkilerini sosyal medya hesapları üzerinden takipçileriyle paylaşan çift, birbirlerine duydukları sevgiyi sıkça ifade etmektedir. Hilmi Cem'in Survivor'dan ayrılmasının ardından sevgilisi Pırıl Atasev, Instagram hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu. Paylaşımında, "Ve evet, o gün gerçekten de geldi. Hayatın bize sunduğu her şeye kollarımızı açtık ve bekliyoruz. Çokça heyecan, bolca ağlamayla uğurluyorum... Sürprizlerle dolu bu yolculuğun her dakikasında seninle olacağız sevgilim. Seninle gurur duyuyorum ve evimize kupayla döneceğin günü bekliyorum. 'Sen zaten bir efsanesin, efsane kalacaksın.' " ifadelerini kullandı.

Editör: Ebru Kont1