Yeni bölümde ilk gerginlik, birinin Hakan'a ihanet ettiğini açıklamasıyla başlayacak. İletişim ödülü sırasında gizlice eşiyle konuştuğu ortaya çıkan Hakan Hatipoğlu, son ada konseyinde en çok adı yazılan aday olmuş ve haftanın ilk eleme adayı olarak belirlenmişti. Ayrıca, kural ihlali yaptığı için Hakan'ın 1 iletişim ödülü ve 2 normal ödül olmak üzere toplamda 3 ödülden yararlanamayacağı belirtildi. Konuya ilişkin yeni bölümde açıklamalar yapan Hakan "Orada yaptığım ihlalle ilgili kimsenin yakalama ihtimali yok. Burada bir hainlik olduğunu düşünüyorum" diyecek.

Gecenin ilk kavgası Sema ile Pınar arasında yaşanacak. Sema'nın gergin olduğu esnada Pınar'ın üzerine giderek "ne var?" diye sorması kavganın fitilini ateşleyecek. Sercan Yıldırım ve diğer yarışmacılar Sema'yı tutmakta zorlanacak.

Kızıl Goncalar Dizisinde Tartışma Yaratan Sahne Kızıl Goncalar Dizisinde Tartışma Yaratan Sahne

Oyun sırasında ikinci kavga ise bu sefer takım halinde yaşanacak. Yasin'in kırmızı takım yarışmacılarına saldırmasıyla birlikte Hilmicem ve Avatar Atakan, "ne bağırıyorsun" diyerek Yasin'i itecekler. Mavi takım yarışmacıları Yasin'e destek olmaya çalışsa da aniden ortam gerilecek.

Günün üçüncü ve en şiddetli kavgası, Ogeday ile Hakan arasında patlak verecek. Ogeday'ın nehirde bir şişeyi fırlatmasının ardından Hakan'a dönerek " al bu şişeyi de attım Survivor Panorama'da anlatırsın " demesi olayların fitilini ateşleyecek. Hakan, "terbiyesizlik yapma" diyerek Ogeday'ın üzerine yürüyecek ve ardından Ogeday adeta kontrolden çıkacak. Birkaç yarışmacı tarafından zor sakinleştirilen Ogeday, sinirlerine hakim olmakta zorlanacak. Gecenin sonunda üç büyük kavga sonrasında diskalifiyenin gündeme gelip gelmeyeceği ise merak konusu olacak..

Editör: Barış Tekeci