Bahar dizisi Rengin kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, hangi dizi ve filmlerde oynadı, hayatı ve biyografisi Bahar dizisi Rengin kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, hangi dizi ve filmlerde oynadı, hayatı ve biyografisi

Survivor'ın 24 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde, haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları arasında yoğun bir mücadele yaşandı. Oyun sonrasında ise konsey toplandı ve gergin anlar yaşandı. Peki, Survivor 1. eleme adayı kim oldu? 24 Şubat Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı, potaya kim gitti?

24 ŞUBAT SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'ın 24 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanan 42. bölümünde, haftanın ilk dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları arasında büyük bir mücadele yaşandı. Zorlu parkurlarda rakiplerini elemek için yoğun çaba sarf eden yarışmacılar, üst düzey performans sergiledi. Sonunda, haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan takım Kırmızı Takım oldu.

24 ŞUBAT SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da dokunulmazlığı kaybeden mavi takım yarışmacıları eleme konseyinde bir araya geldi. Performansları değerlendirilerek zayıf bulunan yarışmacıların isimleri oy verme sürecinde belirlendi. Oylama sonucunda 6 oy alan Begüm, haftanın ilk eleme adayı olarak belirlendi.

Editör: Fatma Gültekin