MUSA CAN ÇAYAN

Survivor All Star'ın önceki bölümlerinde ilk eleme adayı Hakan Hatipoğlu, ikinci eleme adayı Mustafa Kemal, üçüncü eleme adayı Bozok, dördüncü eleme adayı Dora olmuştu. Acun Ilıcalı, beklenmedik bir sürprizle izleyicileri heyecanlandırarak Ronaldinho'nun konuk olacağını duyurmuştu. Dünyaca ünlü futbolcu, futbol kariyerinden sonra dahi olağanüstü yeteneklerini sergileyerek herkesi büyüledi.

Dünya çapında ünlü Brezilyalı futbol yıldızı Ronaldinho, futbol maçındaki yetenekleriyle izleyicilere büyük bir keyif yaşattı. Eski futbolcunun rövaşatası, bazı izleyicileri onun 2001-2015 yılları arasında yaşattığı eşsiz zamanlara geri götürdü.

KARŞILAŞMA

Murat Ceylan, 4 adayı sırayla duygusal ve zihinsel durumları hakkında sorguladı. Yarışmacılar ise sırayla düşüncelerini ifade etti.

'MUHTEŞEM BİR ATMOSFER'

Dora, "Daha önce hiç böyle bir şeyi tecrübe etmediğim için neye hazır olup olmayacağımı bilemedim. Daha çok potalara girdim çıktım ama hep bir meçhul vardı. Bilinmez vardı. Şu anda arkadaşlarımdan gördüğüm için biraz parkuru kafamda canlandırdım. Biraz tabi hayalini kurdum. Araya bir kaç tane de oyun girince Ronaldinho falan biraz kafamızı dağıtınca bunu düşünmek biraz daha stressiz oldu benim için. Elimizden geleni yapacağız. Muhteşem bir atmosfer. Muhteşem bir ortam. Umarım kalırım. İnsanın buraya layık olup olmadığının bir testi bu. Umarım ben de burada kalırım" dedi.

'ÇOK KONSANTREYİM'

Bozok şu sözleri dile getirdi:

Tecrübeliyim. Çok konsantreyim bir an önce başlamak istiyorum. İnşallah potodan çıkarım. Yarışmacı arkadaşlara da başarılar dilerim. Kazasız belasız inşallah bitiririz.

'KENDİ YARIŞIMI VERECEĞİM'

Mustafa Kemal, "İkinci sefer buradayım. Geldiğim haftadan beri giriyorum. Tabii ki burada olmayı haketmediğimi düşünüyorum kanaatimce ama sağlık olsun. Dediğim gibi ben hayatım boyunca mücadele ettim, yarıştım. En iyi yaptığım işlerden biri. O yüzden de burada yarışıp Survivor'da mücadele ederek devam etmek benim için olumu bir mücadale tabii ki. Ben de bugün kendi yarışımı vereceğim" dedi.

 'SON YARIM SAATİMİ SAVAŞA HAZIRLANIYORMUŞ GİBİ GEÇİRDİM'

Hakan Hatipoğlu, "Burada Survivor tecrübesi herhalde en çok olanlardan biriyim. Belki öyleyimdir ama buraya gelirken gerçekten heyecanlandım. Güzel bir gün geçirdik aslında ama son yarım saatimi savaşa hazırlanıyormuş gibi geçirdim. Bu bir Survivor savaşı. Rakiplerimi ciddiye alıyorum. İnşallah burada kalırım" ifadelerini kullandı.

SURVİVOR’A VEDA EDEN İSİM

Acun Ilıcalı Bombayı Patlattı: Dünyaca Ünlü Eski Futbolcu Survivor Kadrosunda! Acun Ilıcalı Bombayı Patlattı: Dünyaca Ünlü Eski Futbolcu Survivor Kadrosunda!

Düello oyununun ilk eşleşmesinde Mustafa Kemal, Dora'yı 5-0 mağlup ederek eleme adaylığından kurtuldu. Bozok da Hakan Hatipoğlu'nu 5-2 yenerek potadan çıktı. Final düellosunda ise Hakan'ın 5-2 galibiyetiyle adaya veda eden isim Dora oldu.

Editör: Barış Tekeci