Uğurtan Dora, Survivor All Star yarışmasına yedeklerden katılmıştı. Yarışmayı yakından takip eden izleyiciler  Uğurtan Dora'nın  hayatını merak ederek arama motorlarında araştırma yaptı. Peki Dora aslen nereli, evli mi, eşi kim? gibi sorulara hayranları tarafından araştırılıyor

UĞURTAN DORA KİMDİR?

Dora, 7 Kasım 1984 tarihinde İstanbul’un Şişli semtinde dünyaya geldi. 2000’de Saint Benoit Fransız Lisesi ortaokul bölümünden mezun olan Survivor Uğurtan Dora, 2004 yılında Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’ni tamamladı. Survivor Uğurtan Dora, yüksek öğrenimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi'nde İktisat bölümünde yaptı.

Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yapan Dora, Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yönetici olarak görev aldı. 2000 yılında bu yana 50’dan fazla reklamda rol aldı.

Kül Masalı Gizem Güneş-Behiye Günay kaç yaşında, gerçek adı ne, aslen nereli hangi dizi ve filmlerde oynadı Kül Masalı Gizem Güneş-Behiye Günay kaç yaşında, gerçek adı ne, aslen nereli hangi dizi ve filmlerde oynadı

Survivor Dora; su topu, jimnastik, kürek, basketbol ve fitness’la uğraştı. Öte yandan Dora’nın, ENKA – TOFAŞ - Beykozspor’da lisanslı olarak basketbol geçmişi de bulunuyor. Uğurtan Dora, 2022 yılında Cevhere ile dünyaevine girmiştir.

Editör: Barış Tekeci