SURVİVOR UĞURTAN DORA ELENDİ

BAHAR dizisi nerede çekiliyor, çekildiği hastane nerede, hangi semtte? BAHAR dizisi nerede çekiliyor, çekildiği hastane nerede, hangi semtte?

Survivor All Star 2024'ün son bölümünde heyecan doruktaydı! Brezilyalı futbol efsanesi Ronaldinho, Acun Ilıcalı'nın organize ettiği ayak voleybolu etkinliği için Dominik'e gelerek yarışmacılarla birlikte kumda futbol oynadı. Survivor 41. bölümde kazananlar ve kaybedenler netleşti. 22 Şubat 2024'te yayınlanan bölümde, erkekler arasında yapılan elemede Hakan, Dora, Mustafa Kemal ve Bozok arasından elenen isim Uğurtan Dora oldu. Survivor Uğurtan Dora, “Arkadaşlardan biraz geç dahil oldum yarışmaya. Daha tam açılamadım, finallerdeki odağı tam çözemedim, başa baş gelişlerde tam konsantrasyon sağlayamadım. Bu da ilk düelloma sirayet etti. Bir uğrayıp gitmiş gibi oldum” dedi.

UĞURTAN DORA KİMDİR? ASLEN NERELİ? KAÇ YAŞINDA?

Survivor'da Uğurtan Dora'nın veda etmesi üzüntüyle karşılandı. 7 Kasım 1984'te İstanbul'da doğan Dora, eğitimini Saint Benoit Fransız Lisesi'nde tamamladıktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi'nde İktisat okudu. İş hayatına başladıktan sonra Fas, Cezayir, Tunus ve İran'da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yaptı. Yönetici olarak görev yaptığı Yves Rocher markasında 2013-2018 yılları arasında çalıştı. Aynı zamanda birçok reklamda yer aldı ve spor alanında aktifti. Basketbolu lisanslı olarak ENKA, TOFAŞ ve Beykozspor takımlarında oynadı. 2022 yılında Cevhere ile evlendi. Survivor All Star 2024 yarışmasından elenen Dora'nın adı, sevilen ve güvenilen bir arkadaşı ifade eder.

Editör: Barış Tekeci