Güzelliği ve yarışmadaki başarılı performansıyla izleyicilerin beğenisini kazanan Damla'nın sevgilisi, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Damla Can ve Tolga Mendi'nin İlişkisi

Damla Can'ın sevgilisinin kim olduğunu öğrenen izleyiciler ve takipçiler, büyük bir şaşkınlık yaşadı. Damla'nın sevgilisi, tanınmış bir isim olan yakışıklı oyuncu Tolga Mendi. İkili, sosyal medyada ve özellikle Survivor izleyicileri arasında büyük bir ilgi odağı haline geldi.

Tolga Mendi Kimdir?

31 yaşındaki Tolga Mendi, özellikle "Acı Aşk", "Rüzgarın Kalbi", "Yeni Gelin" ve "Sol Yanım" gibi dizilerdeki rolleriyle tanınan başarılı bir oyuncu. Mavi Takım'ın iletişim ödülünü kazandığı bir günde Damla Can'ın Instagram canlı yayınına katılan Tolga Mendi'nin, Damla'ya yaptığı iltifatlar hayranları tarafından beğeniyle karşılandı.

Sevilen isim ekranlara geri dönüyor! Sevilen isim ekranlara geri dönüyor!

Damla Can ve Tolga Mendi'nin ilişkisi, Survivor All Star 2024'ün yanı sıra, çiftin şahsi hayatlarını da ön plana çıkardı. İzleyiciler, yarışma performanslarının yanı sıra yarışmacıların özel hayatlarına da büyük bir ilgi gösteriyor, bu da Survivor'ın sadece bir yarışma olmadığını, aynı zamanda yarışmacılarının kişisel hikayeleriyle de izleyicileri etkilediğini gösteriyor.