Survivor Damla Can: Performansı ve Tartışmalarla Gündemde

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star'da mücadele eden Damla Can, performansıyla adından söz ettiriyor. Özellikle ada konseyinde Aleyna ile girdiği polemikle dikkatleri üzerine çeken Survivor Damla, 2016 yılında finale kalmış ve şampiyonluğa son anda veda etmişti. İşte, Damla Can'ın hayatı ve biyografisi hakkında ayrıntılı bilgiler.

Survivor Damla Can Kimdir?

Damla Can, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Genç yaşlarından itibaren sporla ilgilenmeye başlayan Damla Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışmaktadır. Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri de veren Can, 2016 yılında Survivor yarışmasında yer almış ve bu deneyimle tanınmıştır. Aynı zamanda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine toplamaktadır.

İzleyicileri Şaşırtan An! Milyoner Yarışmacısı, İlk Baraj Sorusuna Verdiği Yanıtla Gülme Krizine Soktu İzleyicileri Şaşırtan An! Milyoner Yarışmacısı, İlk Baraj Sorusuna Verdiği Yanıtla Gülme Krizine Soktu

Survivor Performansı ve Kariyeri

2018 Survivor All Star yarışmasında All Starlar takımında mücadele eden Damla Can, gönüllüler takımına transfer olmuştur. 2016 yılındaki Survivor yarışmasında finale kalan Can, finalde kaybetmiş ve şampiyonluğa veda etmiştir.

Editör: Muharrem Türkoğlu