Survivor All Star'ın heyecan dolu yeni bölüm tanıtımında Sema ve Pınar arasında gerilim dolu bir kavga yaşanıyor. Bu olay, Sema'nın diskalifiye olup olmayacağı sorusunu akıllara getiriyor. Adada çıkan tartışmada kontrolünü kaybeden Sema, Pınar'a saldırıyor. Peki neden kavga ettiler? Sema diskalifiye olacak mı?

SURVİVOR YENİ BÖLÜM TANITIMINDA NELER OLUYOR?
 

Tanıtımda yaşananları detaylarıyla ele alacak olursak, geçtiğimiz bölümlerde yaşanan ve "Lohusa kadın gibisin" benzetmesiyle başlayan tartışma, Sema ve Pınar arasındaki husumeti daha da derinleştiriyor. Fragmanda, Sema'nın barakada Pınar'a saldırarak tekme attığı anlar yer alıyor. Diğer yarışmacıların müdahale ettiği kavgada çığlıklar yükselirken kamera görüntülerine ulaşılamamış. Acun Ilıcalı'nın düzenlediği acil durum konseyinde, kırmızı takım yarışmacıları da olayı değerlendiriyor. Konseyde, Nefise "Pınar sanıp hepimize tekme yumruk savruldu" derken, Atakan ise "Sema'nın davranışını asla doğru bulmuyorum. Pınar'da ağır bir tahrik vardı" yorumunu yapıyor.

SEMA DİSKALİFİYE OLACAK MI?


Sema için yaşanan gelişmeler ise henüz son bulmuş değil. Dokunulmazlık oyununa katılamayan Sema için ayrı bir konsey düzenleniyor. Sema'nın yüzünde oluşan yara dikkat çekerken, Acun Ilıcalı yaşananlara şaşkınlığını dile getiriyor. Diskalifiye olabileceği konuşulan Sema ise konseyde duygusal anlar yaşayarak gözyaşlarına boğuluyor. Sema'nın akıbeti ve alacağı karar, bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde netlik kazanacak.

Ben Bu Cihana Sığmazam Firuze neden yok, nerede, diziden ayrıldı mı, dizden ayrılma nedeni ne? Ben Bu Cihana Sığmazam Firuze neden yok, nerede, diziden ayrıldı mı, dizden ayrılma nedeni ne?

Editör: Fatma Gültekin