SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2024 All Star'da geçen haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım Kırmızı oldu. 12-6'lık bir skorla zafer elde eden Kırmızı takım büyük sevinç yaşadı. Dokunulmazlığı kazanan Kırmızı takım aynı zamanda Börek ödülünün de sahibi oldu.

SURVİVOR HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Bahar dizisinin Bahar’ı (Demet Evgar) kiminle evli, eşi kim, çocuğu var mı, sevgilisi kim? Bahar dizisinin Bahar’ı (Demet Evgar) kiminle evli, eşi kim, çocuğu var mı, sevgilisi kim?

Survivor 2024 All Star'da dokunulmazlık oyununu kaybettikten sonra yapılan konseyde, Mavi takımdan en çok ismi yazılan Hakan Hatipoğlu, haftanın ilk eleme adayı olarak belirlendi.

HAKAN HATİPOĞLU'NA İLETİŞİM ŞOKU!

Rio Karnavalı'na katılan Hakan Hatipoğlu'nun ailesiyle yaptığı görüşme, Acun Ilıcalı ve ekibinin dikkatini çekti ve konsey İletişim ödülü konusunda tartışmalarla başladı. Eşiyle Rio Karnavalı'nda konuşması sonrasında Hakan'a yaptırım uygulanacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Hakan, 2 ödülden men cezasıyla birlikte ilk iletişim ödülünden de men cezası alarak toplamda 3 ödül cezası aldı.

Editör: Barış Tekeci