Her geçen gün heyecanın arttığı Survivor'da, mavi ve kırmızı takımlar ilk dokunulmazlık için mücadele ediyor. İlk dokunulmazlığı kaybeden takım, ada konseyinde gerçekleştirilecek takım oylamasıyla bu haftanın ilk eleme adayını belirleyecek. 17 Şubat Cumartesi günü Survivor All Star'da gerçekleşen ilk dokunulmazlık oyununun kazananı aşağıda detaylandırılmıştır.

Survivor'da, zorlu parkurların yarışmacılar arası rekabeti kızıştırdığı dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanmaktadır. Bu hafta beklenen mücadelelerle dolu dokunulmazlık oyununda, iki takım dokunulmazlık için karşılaşıyor. "Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 17 Şubat Survivor All Star'da eleme adayı kim oldu?" sorularının cevapları ve 17 Şubat'ta Survivor yeni bölümde yaşanan son gelişmeler aşağıda yer almaktadır.

İzleyicileri Şaşırtan An! Milyoner Yarışmacısı, İlk Baraj Sorusuna Verdiği Yanıtla Gülme Krizine Soktu İzleyicileri Şaşırtan An! Milyoner Yarışmacısı, İlk Baraj Sorusuna Verdiği Yanıtla Gülme Krizine Soktu

17 Şubat Survivor Dokunulmazlığını Kim Kazandı?

Survivor All Star'da bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazanarak, börek ödülünün de sahibi oldu.

Survivor'da Haftanın Birinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor'da bu haftanın ilk eleme adayı, takım oylaması sonucunda Hakan olarak belirlendi, bu duyuru Acun Ilıcalı tarafından yapıldı.

Bu Hafta Eleme Olmayacak!

Yarışmadan ayrılmak isteyen Sahra nedeniyle, eleme düellosu üç yarışmacı arasında yapılacak. Bu oyunun sonucu, daha yüksek başarı oranına sahip olan yarışmacının belirleyeceği şekilde gerçekleşecek.

Aysu Elemede Yeniden Yarışacak

Aleyna ile Pınar arasındaki karşılaşmada Aleyna galip geldi. Finalde Pınar ile Aysu yarıştı ve kazanan Pınar oldu. Aysu, iki hafta sonra yapılacak olan elemede tekrar yarışma hakkı kazandı.

Editör: Ebru Kont1