İki takım, haftanın ilk gününde yedek yarışmacıları da kadrolarına dahil etti. 29 Ocak'ta yapılan dokunulmazlık oyununda bayrak mücadelesi izleyicileri ekran başına kilitledi. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ve eleme adayı kim oldu?

Murat Dalkılıç ne ameliyatı oldu, hastalığı ne, sağlık durumu nasıl Murat Dalkılıç ne ameliyatı oldu, hastalığı ne, sağlık durumu nasıl

Geçen hafta kırmızı takımda Bozok'un sakatlığı nedeniyle eleme olmamıştı. Bu hafta ise iki takım arasında kıyasıya rekabetle geçen dokunulmazlık oyununu kırmızı takım 11-12'lik skorla kazandı. Bu zaferle kırmızı takım, dokunulmazlığı garantiledi ve sevinç yaşadı.

Bu hafta, her iki takıma da yedek yarışmacılar katıldı. Kırmızı takıma 2018 yılından tanıdığımız Mustafa Kemal, mavi takıma ise 2021 yarışmacısı Dora dahil oldu.

Dokunulmazlığı kaybeden mavi takım, eleme adayını belirlemek için oy kullanarak Aysu'yu üçüncü eleme adayı olarak seçti. Bu durum, Survivor All-Star 2024 izleyicileri arasında merak konusu oldu ve önümüzdeki günlerde eleme heyecanı yaşanacak.

Editör: Ebru Kont1