TV8'in vazgeçilmez yarışma programı Survivor All Star, dün akşamki bölümüyle bir kez daha izleyicilerden büyük ilgi gördü ve reytinglerde zirveye oturmayı başardı. Acun Ilıcalı'nın nezaretinde ekrana gelen program, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı.

Her hafta olduğu gibi, kırmızı ve mavi takımların büyük final için mücadele ettiği gecede bir yarışmacı daha Survivor All Star macerasına veda etti. Dün akşam yayınlanan bölümde, kırmızı takımın adayı Pınar oldu. Bakalım bu akşam yaşanacaklar neler getirecek...

Öte yandan, Hilmicem, Atakan ve Sema'nın programa katılması büyük yankı uyandırmıştı. Survivor All Star'dan yeni bir fragman da hayranlarıyla buluştu.

Gaddar dizisine Serenay Sarıkaya katılacak mı, bomba Gaddar’ın 4. Bölümde ortaya çıktı; Serenay Sarıkaya Gaddar’a oynayacak mı? Gaddar dizisine Serenay Sarıkaya katılacak mı, bomba Gaddar’ın 4. Bölümde ortaya çıktı; Serenay Sarıkaya Gaddar’a oynayacak mı?

AVATAR ATAKAN ÇİLEDEN ÇIKTI

Yarışmanın yeni bölüm tanıtımında Pınar, eleme adayı seçilmesinin hesabını takıma sormaya başlıyor. Ancak Aleyna ve Nagihan arasındaki gerilim de sürüyor.

 Turabi'nin ayrılığıyla sarsılan izleyiciler, Avatar Atakan'la yeniden umut buldu. Ancak Hakan'ın kışkırtmaları, Atakan'ı çileden çıkarıyor ve aralarındaki kavga ekranlara damga vuracak gibi görünüyor.

İşte Survivor All Star'ın 32. bölüm fragmanı...

Editör: Fatma Gültekin