Dokunulmazlık oyununu kazanan kırmızı takımın ardından mavi takımdan bir kadın yarışmacı eleme potasına gitti. Acun Ilıcalı, ada konseyinde yapılan oylama sonucunda Berna'nın 7 oy alarak bu haftanın eleme adayı olduğunu açıkladı.

SURVİVOR KİM ELENDİ elenen aday Dora mı elendi mi (22 Şubat 41. Bölüm) SURVİVOR KİM ELENDİ elenen aday Dora mı elendi mi (22 Şubat 41. Bölüm)

Haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımda konsey toplandı. Yapılan oylama sonucunda Berna, 7 oy alarak eleme adayı oldu. Survivor 2024 All Star'da bu haftanın eleme adayları Kardeniz, Pınar, Aysu ve Berna olarak belirlendi. Eleme adayları arasından yapılan eşleşmeler sonucunda Pınar-Kardeniz ve Aysu-Berna çiftleri eleme düellosunda karşı karşıya gelecekler.

Ayrıca, Acun Ilıcalı ada konseyinde, Survivor'ın yeni bölümünde kırmızı ve mavi takımlar arasında bir dans yarışması düzenleneceğini ve kazanan takımın Rio karnavalına gideceğini açıkladı. Cumartesi akşamı için de iki büyük sürprizin olduğunu belirtti.

Editör: Ebru Kont1