Survivor dokunulmazlık mücadelesinde kıyasıya rekabet devam ediyor. Bu hafta ise kadın elemesi gerçekleşecek.

Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyunu için bayrak mücadelesi gerçekleşti. Oynanan dokunulmazlık oyununu Kırmızı Takım kazandı.

Kül Masalı Bilge kimdir gerçek adı? Gizem Kala kimdir nereli kaç yaşında oynadığı diziler? Kül Masalı Bilge kimdir gerçek adı? Gizem Kala kimdir nereli kaç yaşında oynadığı diziler?

Bu hafta iki takıma da yedek yarışmacılar katıldı. Mavi takıma ise 2021 yarışmacısı Dora, kırmızı takıma 2018 yarışmacılarından Mustafa Kemal dahil oldu.

Dokunulmazlığı kazanan kırmızı takım kendini garantiye alırken kaybeden mavi takım oylamayla eleme adayını belirledi. Mavi takım konseyinde eleme adayı gösterilen kişi Berna Canbeldek oldu. Berna yaptığı konuşmada "Hiç şaşırmadım, ben takımımla iletişimdeyim, okuyabiliyorum takımımı. Kırmızı Takım'da adım çıktığında kötü hissetmiştim performansım iyiyken bu duruma düşmek kötü hissettirmişti. burada olmak çok güzel" ifadelerini kullandı.

Bu hafta kadın elemesi gerçekleşecek ve ilk eleme adayı kırmızı takımdan Kardeniz olurken ikinci aday kırmızı takımdan Pınar oldu. Haftanın üçüncü eleme adayı ise mavi takımdan Aysu oldu.

Acun Ilıcalı "Dün anket yaptık. Benim sosyal medyalarımdan. Hangi takım daha güçlü? diye sorduk. Mavi takım daha güçlü diyen seyircilerimizin yüzdesi 79 çıktı. Ben yüzde 21'içerisindeyim. Ama seyircimiz baş tacımız. Bu da şu demek oluyor; cumartesi akşamı yayında 'acil durum konseyi' olacak" şeklinde konuştu.

Acun Ilıcalı "2 tur üzerinden olan dans yarışmasında 1. tur bitti, 2. tur yarın olacak. Çekim zamanlaması ile ilgili bir durum bu. Üst üste olamayacağı için, tur atlayanlar 5 gün daha çalıştı. Sürprizlerin Survivorlarında yarın bir sürpriz açıklanacak. Yarışmanın ödülü Rio Karnavalı. Cumartesi günkü Konsey'de 2 sürpriz olacak. Bunun biri yarın açıklanacak. Diğeri de cumartesi olacak" ifadelerini kullandı.

Editör: Fatma Gültekin