TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2024 All Star'ın 17 Nisan tarihli bölümünde, eleme düellosu heyecanı izleyicileri ekranlara kilitledi. Bu hafta takım arkadaşları tarafından potaya gönderilen yarışmacılar Özgür, Yaman, Yunus Emre ve Batuhan oldu.

Survivor 2024 All Star'da gergin anların yaşandığı bu eleme düellosu, yarışmacıların performanslarıyla da dikkat çekti. Peki, bu dört yarışmacı arasından elenen isim kim oldu?

 Survivor All Star'da eleme potasına giren Özgür, Yaman, Yunus Emre ve Batuhan, eleme düellosunda karşı karşıya geldi. İlk olarak Yaman ve Yunus Emre performanslarıyla dikkat çekti.

Performans eşleşmesine göre ilk olarak Yaman ve Yunus Emre karşı karşıya geldi. Bu etabın sonunda 5-1'lik skorla Yunus Emre kazanarak eleme potasından çıkmayı garantiledi. Diğer yarışmacılar Özgür, Yaman ve Batuhan ise eleme şansını korumak için mücadeleye devam edecek.

Survivor All Star'da Heyecan Doruğa Çıktı: Yaman Elendi!

Survivor All Star'ın üçüncü etabında eleme potasına giren Yaman ve Batuhan nefesleri tutan bir mücadeleye imza attı. Nefeslerin tutulduğu final etabında iki yarışmacı da kazanmak için elinden geleni yaptı.

Üçüncü etapta Yaman ve Batuhan karşı karşıya geldi. Batuhan'ın aldığı son sayı ile 5-3 kazandığı düelloyu Yaman kaybetti. Böylece Survivor'dan elenen yarışmacı Yaman oldu. Adaya veda ederken duygularını dile getiren Yaman, izleyicileri duygulandırdı.

Ahu Tuğba'nın hastalığı açıklandı! Ahu Tuğba'nın hastalığı açıklandı!

Hayal ettiğim isimlerle yarışıyorum...

Survivor'dan elenen Yaman, duygusal bir açıklama yaparak şunları söyledi: "Yıllardır ben Survivor izliyorum, burada izlediğim çok büyük isimler var. Hepsi çok iyi zaten, bu isimlerle hayal ederek ben buraya geldim. Survivor All Star oldum. Hayal ettiğim isimlerle yarışıyorum, çok güzel isimlerle yarışıyorum. Saygısızlığım olduysa hakkınızı helal edin. Siz benim içimi biliyorsunuz, çok sevdim hepinizi."

Editör: Tülay Kara