Survivor All Star'ın 21 Mart Perşembe akşamı yayınlanan son bölümü, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. İzleyiciler, eleme düellosu heyecanıyla dolu olan bu bölümde, sonucun merakla beklenen anlarını soluksuz izledi. Peki, 21 Mart 2024 Perşembe Survivor'dan kim elendi? Bu hafta Survivor'a veda eden isim kim oldu? İşte, Survivor All Star'dan elenen isim ve yeni bölüm fragmanı.

SURVİVOR'DAN KİM ELENDİ?

Survivor All Star'ın heyecan dolu bölümleri izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Son bölümde eleme potasına giren Özgür, Batuhan, Hakan ve Bozok, adada kalmak için kıyasıya mücadele ettiler. İşte, eleme düellosunun sonuçları ve yaşananlar:

İlk etapta, performanslarına göre eşleşen yarışmacılar Batuhan ve Özgür, eleme düellosunda karşı karşıya geldiler. Zorlu mücadele sonucunda, Özgür performansıyla dikkat çekerek düelloyu kazandı ve eleme potasından çıktı.

İkinci karşılaşmada ise Hakan ile Bozok arasında bir mücadele yaşandı. Bu kez Hakan, rakibini geride bırakarak eleme potasından kurtulmayı başardı.

Üçüncü etapta ise Bozok ile Batuhan, son yarışmacının adaylığının düşeceği bir oyun için karşı karşıya geldiler. Her iki yarışmacı da kazanmak için ellerinden geleni yaptılar. Nefeslerin tutulduğu bu etapta, son sayıyı alan Batuhan, düelloyu 5-0 kazandı ve adada kalma umudunu sürdürdü.

Bu sonuçla birlikte, Survivor All Star'a veda eden yarışmacı Bozok oldu. Bozok, duygusal bir vedaya hazırlandı ve adada yaşadığı deneyimleri son kez dile getirdi.

Survivor 10 Nisan 2024 All Star 81. Bölüm Full İzle: 81. Bölümünde Nefes Kesen Anlar! Survivor 10 Nisan 2024 All Star 81. Bölüm Full İzle: 81. Bölümünde Nefes Kesen Anlar!

Survivor All Star, her hafta izleyicilere yeni bir heyecan ve rekabet sunmaya devam ediyor. Yarışmacıların mücadelesi ve adada yaşananlar, izleyicileri ekran başına kilitliyor ve Survivor'un büyülü dünyasına sürüklüyor.

"SÖRF TAHTAMI ARACIMA KOYDUM VE BURAYA GELDİM"

Adaya veda eden Bozok, "Bugün sabahtan beri zaten hissediyordum, düellodan çıkamayacağımı biliyordum. Böyle bir his vardı üzerimde, hissediyordum. Belki atışlarda yanlış yaptım, ikinci rauntta başka bir şey seçmeliydim. Elim ısındı zannettim demek ki bu atışı yapamıyormuşum. Olmadı, olmayınca olmuyor.

Benim Survivor serüvenim şöyle başladı; Turabi'nin Instagram'daki yazdığı şeyi gördüm, Turabi'yi aradım gidiyor musun dedim, gidiyorum dedi. Dedim ben de geleceğim, sörf tahtamı aldım aracıma koydum ve buraya geldim. Yani ben hiç atışların hiç birine çalışmadım. Burada olmamın en büyük sebebi dünya güzeli bir kızımın olması ve 50 yaşındaki babasının böyle yarışmacılarla mücadele etmesi. Benim için en önemli olan oydu. Beni seyrediyor ve anlıyor şuanda çünkü 9 yaşına geldi. Kızım doğduğunda da ben buradaydım 2015'te, daha 4 aylıktı çıktığımda 8 aylıktı. Onun için çok mutluyum. Üzgün müyüm, tabii ki üzgünüm ama kızımı göreceğim için de çok mutluyum. Olmadı buraya kadarmış." dedi.

Editör: Fatma Gültekin