Survivor All Star 2024'te, yarışmacılar haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için parkurda pozisyonlarını aldılar. Geçen hafta Kırmızı Takım'dan Pınar'ın elenmesinin ardından, bu hafta erkekler arasında bir elemenin gerçekleşeceği öngörülüyor. Mavi Takım, kan kaybı yaşarken Ogeday'ın yarışmayı bırakma kararı herkesi şaşırttı. Mavi Takım üyeleri, Ogeday'ın yarışmada kalmasını istediklerini dile getirirken Acun Ilıcalı'nın birebir görüşme yaptığı ortaya çıktı. Ogeday'ın yarışmada kalıp kalmayacağı merak konusu olurken, dokunulmazlık oyununu kazanan takım ve ikinci eleme adayı araştırılmaya başlandı. İşte Survivor'da bu haftanın eleme adayları...

BU HAFTA SURVİVOR'DA NELER OLDU?

Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu sona erdi. Dokunulmazlığı kazanan takım kendilerini güvence altına alırken aynı zamanda ödülün de sahibi oldular. Kaybeden takım ise ada konseyinde eleme adayını belirledi. Konsey öncesinde ise Ogeday konusu tartışıldı. Ogeday'ın yarışmadan ayrılıp ayrılmadığı ise merak konusu oldu. Survivor takipçileri ise "Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayı kim oldu? Survivor All Star 2024 eleme adayları kimler?" gibi soruların yanıtlarını aramaya başladı.

Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu Mavi Takım kazandı ve ödülün sahibi oldu. Ogeday'ın yarışmadan ayrılıp ayrılmadığına dair Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamalar sonrasında Ogeday'ın yarışmaya devam edeceği kesinleşti. Ilıcalı, Ogeday'ın mental olarak zorlandığını ve bir süre takımın içinde olmadığını belirtti ancak Ogeday'ın devam edeceği konusunda karar verildi.

Bahar dizisi Rengin kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, hangi dizi ve filmlerde oynadı, hayatı ve biyografisi Bahar dizisi Rengin kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, hangi dizi ve filmlerde oynadı, hayatı ve biyografisi

BU HAFTA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Adaylık konusunda ise Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı Kırmızı Takım'dan Bozok oldu. Bu hafta Bozok eleme potasına girecek ve ada konseyinde diğer yarışmacılar arasından biriyle karşı karşıya gelecek.

Editör: Tülay Kara