Aleyna Kalaycıoğlu: Survivor All Star 2024 Yarışmacısı

Bahar dizisi Rengin kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, hangi dizi ve filmlerde oynadı, hayatı ve biyografisi Bahar dizisi Rengin kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, hangi dizi ve filmlerde oynadı, hayatı ve biyografisi

Survivor All Star 2024 yarışmasında kırmızı takımda mücadele eden Aleyna Kalaycıoğlu, ekranların en çok sevilen ve rekabeti yüksek yarışması olan Survivor'ın takipçileri tarafından merak ediliyor. Peki, Aleyna Kalaycıoğlu aslen nereli ve kaç yaşında?

SURVİVOR ALEYNA KİMDİR?

Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Annesi ile babası kendisi henüz 10 yaşındayken ayrılan ve o zamana kadar Yalova’da yaşayan Kalaycıoğlu, ardından annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a yerleşti. İstanbul’da lisenin ardından aldığı dil eğitimi sonrasında ABD’de Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun sporla da yakından ilgilendiği biliniyor. Kalaycıoğlu, yaklaşık on senedir voleybol oynuyor ve son üç yıldır beach voleybol okul takımında yer alıyor. Boyu 1.70 olan Aleyna Kalaycıoğlu, 2021 Survivor'daki performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

Aleyna Kalaycıoğlu, Oğuzhan Koç'un yazdığı ve Berkay'ın yapımcılığını üstlendiği 'Bedelini Ödedim' şarkısıyla müzik kariyerine adım attı. 2024 Survivor All Star yarışmasında da mücadele etmeye devam edecek.

Editör: Muharrem Türkoğlu