Survivor'ın en rekabetçi yarışmacılarından biri olarak tanınan Aleyna, kırmızı takımda yarışıyor. Aleyna Kalaycıoğlu'nun hayatı, merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki, Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında ve hangi yıllarda Survivor'da yarıştı?

SURVIVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

1998 yılında Bursa'da dünyaya gelen Aleyna Kalaycıoğlu, 10 yaşındayken anne ve babasının ayrılması sonucu Yalova'dan İstanbul'a taşındı. Lise eğitiminin ardından ABD'de Uçak Mühendisliği bölümüne başladı. Aleyna, uzun yıllardır voleybol oynamakta ve son üç yıldır beach voleybol okul takımında yer almaktadır. Boyu 1.70'dir.

Kızılcık şerbeti 63. bölüm 2. fragman, Doğa Fatih'e kabul ederim ama bir şartla!” Kızılcık şerbeti 63. bölüm 2. fragman, Doğa Fatih'e kabul ederim ama bir şartla!”

SURVIVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU'NUN YARIŞTIĞI YILLAR

Aleyna Kalaycıoğlu, 2021 Survivor yarışmasında gösterdiği performansla tanındı. Aynı yıl, Oğuzhan Koç'un yazdığı ve Berkay'ın yapımcılığını üstlendiği 'Bedelini Ödedim' adlı şarkı ile müzik kariyerine adım attı. 2021 ve 2024 yıllarında Survivor yarışmasına katılan Aleyna, 2024 Survivor All Star'da da mücadele etmektedir.

ALEYNA KALAYCIOĞLU'NUN SURVIVOR KARİYERİ

Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor All Star 2024'te kırmızı takımın güçlü yarışmacılarından biri olarak ön plana çıkıyor. Bu hafta eleme potasında olan Aleyna'nın, adada kalıp kalmayacağı eleme gecesinde belli olacak. Aleyna'nın Survivor'daki yolculuğu, onun cesareti ve mücadeleci ruhu ile izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor.

Aleyna Kalaycıoğlu evli mi, sevgilisi var mı?

Aleyna Kalaycıoğlu Survivor öncesinde Yiğit Poyraz'la flört ettiği iddialarıyla gündeme gelmiş ve yarışma sonrasında Cengiz Ünder ve Sinan Akçıl'la yaşadığı ilişkilerle magazin gündemine oturmuştu. Kalaycıoğlu'nun adı, bir dönem Galatasaray forması giyen Nicolo Zaniolo ile de anılmıştı.