2024 Survivor All Star'da kırmızı takımın iddialı yarışmacısı Aleyna Kalyacıoğlu, izleyicilerin merak konusu oldu. Aleyna'nın yaşamına dair bilgiler ve mesleği hakkında detaylar araştırılıyor. İşte Aleyna Kalaycıoğlu hakkında her şey...

ALEYNA KALAYCI KİMDİR?

Kül Masalı Handan Yıldırım-Şahende kaç yaşında, gerçek adı ne, aslen nereli hangi dizi ve filmlerde oynadı Kül Masalı Handan Yıldırım-Şahende kaç yaşında, gerçek adı ne, aslen nereli hangi dizi ve filmlerde oynadı

Survivor Aleyna, 1998 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. Ailesinin boşanması üzerine genç yaşta annesi ve kardeşiyle birlikte İstanbul'a taşınmıştır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra dil eğitimi alarak ABD'de Uçak Mühendisliği bölümünü kazanmıştır. Spora olan ilgisiyle bilinen Aleyna Kalaycıoğlu, özellikle voleybol alanında yeteneklerini sergilemektedir. Yaklaşık on yıldır voleybol oynayan ve üç yıldır beach voleybol okul takımında başarıyla yer alan Kalaycıoğlu, 1.70 metre boyundadır.

Survivor 2021 yarışmasında gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Aleyna Kalaycıoğlu, müzik kariyerine de adım atmıştır. Oğuzhan Koç'un yazdığı ve Berkay'ın yapımcılığını üstlendiği 'Bedelini Ödedim' şarkısıyla müzik dünyasında yer edinmiştir.

2024 Survivor All Star yarışmasında da yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, hem spor hem de sanat kariyeriyle adından söz ettirmektedir.

Editör: Fatma Gültekin