Survivor'ın bu sezon 'All Star' formatında yayınlanmasıyla ekranlara geri dönen eski milli boksör Adem Kılıçcı, programın sunduğu 'Katarsis' programına katıldı. Daha önce üç kez yarışmada yer alan ve 2018'de Nagihan Karadere'ye karşı şampiyonluk elde eden Kılıçcı, deneyimlerini ve düşüncelerini paylaştı.

"NET KONUŞUYORUM, KULİS YAPMIYORUM"

Adem Kılıçcı, "Survivor'da önce ikinci, sonra şampiyon oluyorsun. All Star'da tekrar ikinciliğin var. Bu seneye ise katılmadın. Son ikinciliğin Türkiye gündeminde çok konuşuldu. Neler düşünüyorsun?" sorusuna şu yanıtı verdi:

“Derler ya 'Rekabetin kirlenmemesi çok önemli' diye. Kirli bir rekabet vardı ama o rekabeti kirleten tam anlamıyla Nisa değildi. Zaman zaman çocukluklar yapardı, laf dalaşına girerdi, tuhaf tuhaf sözler ederdi. Ben bunları çok normal karşılayabiliyorum. Bunun daha inlerine girersek daha kötüsünü yapan insanlar vardı ve bunlar bir koloni halindeydi. Teker teker beni yarışmadan vazgeçirmek için o kadar çok uğraştılar ki. Bundan adım kadar eminim. Benim oradaki varlığım herkesi rahatsız ediyormuş. Bir ara gerçekten mobing yedim. Çok yıptandım, kendi içimde çok mücadele ettim. Nisa'nın şampiyon olamsı bana hiç koymadı. Hatta sevindim de. Ben kendime bir ikincilik yazsam, böyle bir ikincilik yazamam, senaristi ben olsam yazamam. 'Atakan, Ogeday ya da herhangi biri mi şampiyon olsaydı?' diye sorarsanız, kesinlikle Nisa'nın şampiyon olmasını isterdim. Net konuşuyorum, kulis yapmıyorum.”

İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak

"TURABİ, NAGİHAN'IN ERKEĞİ"

Sunucu Gökhan Çınar’ın, Survivor’da birlikte mücadele ettiği bazı kişileri kısa cümlelerle anlatmasını istedi. İşte Survivor Adem’in cevapları…

Nagihan: Şampiyon olsun da kurtulsak.

Sema: Dengesiz ama sevecen.

Atakan: Diablo.

Sabriye: Patavatsız.

Batuhan: Çok bilen.

Turabi: Nagihan'ın erkeği.

Ogeday: Biraz daha gelişmesi lazım.

"2017'DE BANA DÜŞMANLARDI, 2018'DE KENDİMİ TANITABİLME FIRSATI BULDUM"

Sema Aydemir'e ayrıca değinen Adem Kılıçcı, "Ben Sema'yı severim. 2017'de zıt kutbum bir insandı, 2018'de onu kazandım. 2017'de (Ogeday şampiyon olmuştu) bana düşmanlardı, 2018'de ona kendimi tanıtabilme fırsatı buldum" ifadelerini kullandı.

ACUN ILICALI'DAN ADEM'E UYARI

38 yaşındaki sporcu, Acun Ilıcalı'yı seviyor musun? Sorusuna ise şu cevabı verdi:

“Çok, seviyorum gerçekten. Ancak kırgınım biraz. Hayallerini gerçekleştirmiş biri Acun abi. Büyük bir rol model. Zamanında ona 'yapamazsın' dediklerinde başarmış birisi. Ben ona projemi (Tür”kiye'nin en büyük dövüş projesi diye bahsediyor) anlattığımda inanmadı ve 'Batacaksın, paranı ziyan edeceksin' dedi. Acun abinin kafa devamlı Survivor'da. Projemden bahsediyorum, mevzuyu kapatmaya çalışıyor. 'Ben senden bir şey istemiyorum. Anlatayım, bir dinle' diyorum. 'Hayallerini gerçekleştirmiş bir adamsın, sen yapma bari' dedim. O anlamda kırgınım. Bu sene Survivor'a gitmeme sebeplerimden biri de bu. En azından bana bir umut verebilirdi. 'İnşallah Adem, yapacaksın. Ben sana inanıyorum ama dikkatli ol. Bir şey olursa da bana haber ver' diyebilirdi. Hiç umursamadı.”

Editör: Fatma Gültekin