TV8'in fenomen yarışma programı Survivor'ın 69. bölümü dün akşam ekrana geldi. Ancak bölümü kaçıran izleyiciler, programı izlemek için alternatif arayışlarına başladı. İzleyiciler, Survivor'ın 69. bölümünü kesintisiz ve full olarak nereden izleyebileceklerini merak ediyor.

69. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Survivor All Star'ın 26 Mart 2024 tarihli son bölümünde, nefes kesen dokunulmazlık mücadelesinin ardından 4. ve son eleme adayı belirlendi. TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşan Survivor'da, haftanın kritik dokunulmazlık oyununda mavi takım üstünlük sağlarken, kırmızı takımda ise eleme adayı belirlemek için konsey toplandı.

SURVİVOR 69. BÖLÜM KESİNTİSİZ FULL İZLE

SURVİVOR'DA 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor All Star'da dokunulmazlık mücadelesi dün gece de devam etti.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım, konsey toplantısı düzenledi ve adadan gitmesini istedikleri yarışmacıları belirledi.

Nefise 4 oy alırken, Merve ise 5 oy alarak 4. eleme adayı oldu.

Haftanın diğer adayları Aleyna, Aysu ve Berna olmuştu. Acun Ilıcalı, eşleşmelerin iletişim oyunu sonucunda belirleneceğini ve oyunun ardından netleşeceğini duyurdu.

Eleme adayları Aleyna, Aysu, Berna ve Merve, perşembe akşamı eleme düellosunda karşı karşıya gelecek. Survivor All Star'da bu hafta da büyük bir heyecan yaşanacak.

Survivor'da Nefes Kesen Ödül ve Açık Artırma Oyunu! 10 Nisan 2024'te Hangi Takım Galip Geldi? Survivor'da Nefes Kesen Ödül ve Açık Artırma Oyunu! 10 Nisan 2024'te Hangi Takım Galip Geldi?

 

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2024 All Star'ın heyecan dolu dokunulmazlık mücadelesi dün gece ekranlara yansıdı. Kırmızı ve mavi takımın karşı karşıya geldiği haftanın 4. dokunulmazlık mücadelesinde, takımlar yiyecek ödülü için de yarıştı. İlk olarak avantaj mücadelesi gerçekleşti ve 8 kişinin kazanacağı avantaj mücadelesinin finalinde Atakan ile Ogeday'in karşılaşması nefesleri kesti. Atakan'ın aldığı son sayıyla kırmızı takım, 8-7 skorla dokunulmazlık avantajını elde etti.

Dokunulmazlık karşılaşmasının ikinci aşamasında ise takımlar bayrak yarışında mücadele etti. 12 kişinin dokunulmazlığı kazanacağı bu oyunun finalinde kırmızı takımdan Hilmi Cem, Sercan, Nefise ve Merve ile mavi takımdan Ogeday, Yasin, Seda ve Damla Can kıyasıya mücadele etti. Son sayıyı alan Yasin'in performansıyla mavi takım, 12-11 skorla dokunulmazlık oyununun galibi oldu ve büyük bir zafer elde etti.

YAĞMUR HASTANEYE KALDIRILDI

Dokunulmazlık mücadelesinde üzücü bir olay yaşandı. Parkurda kayarak düşen Yağmur, acı içinde yere yığıldı ve çığlıklar atmaya başladı. Hemen sağlık ekipleri müdahale etti ve sedyeyle hastaneye kaldırıldı. Yağmur'un yaşadığı ağrılar, daha önce benzer bir sakatlık geçirdiğini düşündürdüğü için endişe yarattı. Doktor, Yağmur'un ayak bileğinden bir film çekilmesi gerektiğini belirterek hastaneye kaldırılmasını önerdi. Ancak Yağmur'un sağlık durumu hakkında henüz net bir bilgi verilmedi. Acun Ilıcalı'nın konseyde durumu açıklaması bekleniyor.

Editör: Fatma Gültekin