Sercan'ın elenip elenmediği ve neden yarışmada olmadığı, Survivor hayranları arasında son günlerde en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Sercan, dokunulmazlık oyunları ve ödül oyunlarındaki performansıyla dikkat çekerken, konseylerdeki sözleriyle de ilgi odağı oluyor. Peki, Sercan gerçekten elendi mi? Survivor Sercan'ın neden yarışmada olmadığını öğrenmek için 2024'e dair detayları bekliyoruz.

Kül Masalı Bilge kimdir gerçek adı? Gizem Kala kimdir nereli kaç yaşında oynadığı diziler? Kül Masalı Bilge kimdir gerçek adı? Gizem Kala kimdir nereli kaç yaşında oynadığı diziler?

SURVİVOR SERCAN KİMDİR?

Sercan Yıldırım, 5 Nisan 1990 tarihinde Bursa'nın Osmangazi ilçesinde doğmuştur. Forvet mevkiinde oynamış olan Türk eski millî futbolcudur. Futbol kariyerine Bursaspor altyapısında başlamış ve A takıma yükselmiştir. Süper Lig'deki kariyerine genç yaşta başlamış ve birçok maçta takımı için ter dökmüştür. Survivor'a olan katılımıyla da dikkat çeken Sercan Yıldırım, 2020 yılında ünlüler takımında yer almış ve yarışmayı 6. sırada tamamlamıştır. Ayrıca, 2022 yılında Survivor 2022: All Star yarışmasında da mücadele etmiştir.

SERCAN ELENDİ Mİ? Hayır, Survivor Sercan elenmedi ve yarışmaya devam ediyor.

Editör: Ebru Kont1