Berna'nın elenip elenmediği ve neden yarışmada olmadığı, Survivor hayranları arasında son günlerde en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Berna, dokunulmazlık oyunları ve ödül oyunlarındaki performansıyla dikkat çekerken, konseylerdeki sözleriyle de ilgi odağı oluyor. Peki, Berna gerçekten elendi mi? Survivor Berna'nın neden yarışmada olmadığını öğrenmek için 2024'e dair detayları bekliyoruz.

SURVİVOR BERNA KİMDİR?

Kül Masalı İlker Sami Kılıç-Tufan kaç yaşında, gerçek adı ne, aslen nereli hangi dizi ve filmlerde oynadı Kül Masalı İlker Sami Kılıç-Tufan kaç yaşında, gerçek adı ne, aslen nereli hangi dizi ve filmlerde oynadı

Survivor All Star yarışmacısı Berna Keklikler, Almanya doğumlu olup, son üç yıldır İstanbul'da kardeşiyle yaşamaktadır. Ekonomi eğitimi alan Keklikler, Almanya'da katıldığı güzellik yarışması Miss Turkuaz Germany'yi kazanarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Fıtness, crunch ve yüzme sporlarına ilgi duyan Berna Keklikler, aynı zamanda oyunculuk ve modellik de yapmaktadır. Survivor'a katılma sebebini maceracı ve savaşçı ruhu olarak ifade eden Keklikler, doğaya olan düşkünlüğü ve ada şartlarına kolayca uyum sağlama yeteneği ile bilinmektedir. Survivor 2017'de Gönüllüler takımının dikkat çeken yarışmacılarından biri olmuştur.

Berna Keklikler, 25 Şubat 1989 tarihinde doğmuş olup, 1.76 boyunda ve 61 kilogram ağırlığındadır. Balık burcu olan Berna Keklikler, Göz6 yarışmasındaki gergin yapısı ve diğer yarışmacılarla yaşadığı tartışmalarla da dikkat çekmiştir.

BERNA ELENDİ Mİ? Hayır, Survivor Berna elenmedi ve yarışmaya devam ediyor.

Editör: Ebru Kont1