Survivor All Star 2024'de yaşanan heyecan dolu gelişmelerle dikkatler ekranlara çevrildi. Yeni sistemle birlikte bireysel yarışlar hüküm sürüyor. Survivor'da SMS oylaması kaldırıldı ve takımlar arasında değişim yapıldı. Mavi takımın yarışmacısı Yunus Emre, kırmızı takıma transfer oldu.  Bu değişiklikle birlikte rekabet daha da kızıştı. Gecenin kaybedeni belli olurken, eleme adayı kim sorusu merakla bekleniyor. 30 Ocak'ta gerçekleşen dokunulmazlık oyununun kazananı da merak edilenler arasında. Survivor'ın dünkü bölümünde yaşananlar ve kazanan isim detaylarıyla haberimizde…

Safir dizisi neden bu akşam yok, bitti, final yaptı mı, yayın akışı ATV Safir var mı yok mu? Safir dizisi neden bu akşam yok, bitti, final yaptı mı, yayın akışı ATV Safir var mı yok mu?

 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor All-Star 2024'te gerçekleşen 30 Ocak Salı akşamı dokunulmazlık oyunu nefes kesen anlara sahne oldu. Ada konseyinde eleme adayı belirlenirken, Kırmızı ve Mavi takım arasında kıran kırana bir mücadele yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan taraf bu kez Kırmızı takım oldu. Gecenin sonunda yapılan oylama ise Mavi takım için gerçekleşti. Survivor'da 4. eleme adayı ise Mavi takımın başarılı yarışmacısı Berna oldu. Böylece, haftanın eleme adayları Kardeniz, Pınar, Aysu ve Berna olarak belirlendi. Survivor takipçileri, merakla yaşanan bu gelişmelerin ardından 31 Ocak Çarşamba akşamı eleme gecesini beklemeye başladı.

Editör: Fatma Gültekin