Ilıcalı, fragmanda "SMS yok. Her koyun kendi bacağından asılacak" sözleriyle dikkat çekerken, özellikle Turabi'nin performansı izleyicilerin ilgisini çekti. Şimdi merak edilen soru şu: 29 Ocak Pazartesi günü Mavi Takım mı, Kırmızı Takım mı kazandı?

Acun Ilıcalı, yayında Survivor ile ilgili konuşurken yarışmacılara haftalık az bir öğün verildiğini belirtti. Ilıcalı, "Survivor sportif bir şov! Futbol sezonu gibi. Survivor'ın bir sezonu 82-83 milyon dolara mal oluyor, bunu yapabilmemiz için sürenin biraz uzun olması gerekiyor" diyerek programın zorlu yapısına vurgu yaptı. Ilıcalı ayrıca Dominik Cumhuriyeti ile iyi bir ilişkilerinin olduğunu ve ülkeye sağladıkları katkının farkında olduklarını belirtti.

Survivor All Star 2024'ün Mavi Takım ve Kırmızı Takım kadroları da belli oldu. Mavi Takım'da Nefise Karatay, Seda Ocak, Begüm Yücetan, Sahra Işık, Seda Aktuğlu, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Yiğit Poyraz, Yasin Obuz, Özgür Tetik, Yunus Emre ve Ogeday Girişken bulunurken, Kırmızı Takım'da Pınar Saka, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Gizem Memiç, Aleyna Kalaycıoğlu, Berna Canbeldek, Doğukan Manço, Furkan Kızılay, Ersin Korkut, Sercan Yıldırım, Turabi, Bozok Gören ve Nihat Altınkaya yer alıyor.

Kül Masalı Berfu Öngören-Süreyya kaç yaşında, gerçek adı ne, aslen nereli hangi dizi ve filmlerde oynadı Kül Masalı Berfu Öngören-Süreyya kaç yaşında, gerçek adı ne, aslen nereli hangi dizi ve filmlerde oynadı

29 Ocak Pazartesi akşamı oyunlar henüz sona ermediği için Survivor 2024 All Star'ın galibi henüz belli değil. Heyecanla beklenen sonuçları öğrenmek için takipte kalın!

Editör: Ebru Kont1