Televizyon dünyasına ilk adımını "Yetenek Sizsiniz Türkiye" yarışmasıyla atan Berna Canbeldek, daha sonra Survivor'a katılarak büyük bir izleyici kitlesine ulaştı. 2014 ve 2015 yıllarında gerçekleşen Survivor Ünlüler ve Gönüllüler yarışmalarında mücadele etti.

Survivor Begüm Yücetan boyu, evli mi, sevgilisi, kaç yaşında Survivor Begüm Yücetan boyu, evli mi, sevgilisi, kaç yaşında

SURVİVOR BERNA CANBELDEK KİMDİR?

Survivor 2024 All Star kadrosunda kırmızı takımda başladığı serüvenine Mavi takımda devam eden Berna Canbeldek yeni takımında gösterdiği performans ile adından söz ettiriyor.

1990 yılında Almanya'nın Berlin şehrinde dünyaya gelen Berna Canbeldek, State School of Ballet and Acrobatics Berlin ve Transform Acting School Berlin'de eğitim gördü. Dans, akrobasi, şarkı söylemek, piyano, at binme gibi ilgi alanları bulunuyor.

İlk olarak Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılan Berna Canbeldek, Survivor 2014, 2015 Ünlüler ve Gönüllüler yarışmasında mücadele etti. Almanca, İngilizce ve Hollandaca bilen Berna Canbeldej 1,69 boyunda ve 56 kilodur.

Editör: Ceyda Nur Öner