Birol Güven mesleği ne, ne iş yapıyor, kaç yaşında, evli mi, çocuğu var mı Birol Güven mesleği ne, ne iş yapıyor, kaç yaşında, evli mi, çocuğu var mı

Survivor All Star'da önceki bölümlerde iki dokunulmazlık oyununda Mavi takım kazanmış, Kırmızı takımdan Kardeniz ve Pınar'ın ismi çıkmıştı. Pınar ada konseyinden dönerken Ersin ile konuşmasını anlattı. Dokunulmazlık oyununda iki takımda her şeyini verdi. Oyun 12-11'lik skorla bitti. 3.eleme adayı belli oldu. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

Merve Aydın, "Ben oyuna çıkıyorum, üç saniye sonra bayrağı kaldırıyorum ama erkek gelene kadarı 13 saniye oluyor. 13 saniye demekte karşı takımın bir set atış yapıp, geri toplarken bizim atış yapmaya başlamamız demek oluyor. Bu da büyük bir avantaj oluyor. Sen geliyorsun stresli bir şekilde atış yapıyorsun. Ben hala bizim atışlarımızın onlarda daha iyi fakat parkurda onları yakalayamadığımız için bu kadar geriye düştüğümüzü düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Pınar, Benim ismimi bu dokunulmazlık oyunu sonunda konseyde yazılması beni hiç şaşırtmayan bir şey. Çünkü zaten ilk dokunulmazlık konseyinde bunun yolu yapılmıştı. 4 Pınar zannedersem yazılmıştı. Şimdi burada ben yazılmalı mıydım? Normal mantıklı insan çerçevesinde hayır. Baktığın zaman kişisel sorunum benim kiminle var? Aleyna ile var. Aleyna beni yazsın zaten ben bunu baştan söyledim. Onun beni yazmasını normal doğal buluyorum ama diğerleri kendi çer çöplerini görmezden gelip böyle bir nasıl güçlüyü yok edebiliriz mantığıyla nasıl Özgür'ü yazmışlardı, beni de yazarlar tabi. Gelelim Ersin abi konusuna. Konseyden çıkışta Ersin arkamda, tabii ki yüzüme bir şeyler söyleme cesareti yine yok. Arkamdan başkasına şey söylüyor, 'Sistem tıkır tıkır işliyor'. Otomatikman benim yazılmamın sistematik bir amaç olduğunu itiraf etmiş oldu. Bende 'Ne oldu? Yaz. Ben senin gibi girmekten korkmuyorum ki potaya' dedim. 'Çıkacaksın, çıkacaksın oraya' diyor. Evet çıkacağım zaten. Benim çıkmakla da bir derdim yok. Senin var Ersin. Senin yapmadığın atmadığın takla kalmadı. Taklacı güvercin şeyi gider, taklacı Ersin gelir. O kadar takla attın yani oralara girmemek için sonra gelip bana mı laf söylüyorsun' dedi.

Editör: Ali Kartal